POLYFORM je renomovaná spoločnosť so sídlom v Podolínci, ktorá sa špecializuje na výrobu a distribúciu tepelných a zvukových izolácií z expandovaného polystyrénu (EPS).

Najaktívnejší sú v čerpaní štátnych financií na tieto byty v prešovskom regióne. Krajské mestá by potrebovali viac peňazí na štvorcový meter bytovej plochy.

Prehľad developerských projektov

Viac denného svetla prinášajú do miestností okná s extrémne štíhlymi profilmi Elegant. Možnosť špeciálnej technológie lepenia umožňuje realizáciu klasických i obzvlášť veľkých a napriek tomu stabilných okien.

Vykurovanie, osvetlenie a dodávka teplej vody predstavujú približne 40 % celkovej spotreby elektrickej energie v budovách. Emisie CO2 z týchto troch oblastí spotreby elektrickej energie predstavujú približne 20 % celkového znečistenia CO2. Vykurovacia technika je jedným z najväčších „žrútov“ energie.

Prezidentská záhrada patrí k vyhľadávaným lokalitám Bratislavy. Obyvatelia ju poznajú aj pod názvom Grasalkovičova záhrada, keďže je súčasťou Grasalkovičovho paláca. Jej význam je vysoký aj vzhľadom na návštevy zahraničných delegácií, či nedávny príhovor pápeža Františka priamo z tohto miesta. Posledná významná obnova prebehla ešte v minulom storočí, čo aktuálne plánuje zmeniť Staré Mesto – mestská časť chystá komplexnú revitalizáciu záhrady.

Andrej Sárközi -

Moderná architektúra je založená na harmonickom spojení interiéru a exteriéru, na minimalistickom a čistom dizajne, ale aj na precíznom prevedení detailov a ich dokonalom súlade.