ASB GALA 2021

15. ročník prestížneho udeľovania cien

ASB GALA každoročne oceňuje spoločnosti a osobnosti, ktoré sú prínosom pre slovenské stavebníctvo, architektúru, ale aj pre mestá a obce. Pre svoj komplexný záber od developerov cez projektantov a architektov až po stavebné spoločnosti má pevné miesto medzi súťažami a oceneniami.

O tom, že ide o oceňovanie, ktoré reflektuje zmeny v oblasti stavebníctva, architektúry a developmentu, svedčí aj fakt, že sme v minulom roku zaviedli objektivizáciu kritérií a rozšírili kategóriu ASB Developer roka, v tomto roku podobné zmeny čakajú kategóriu ASB Stavebná firma roka. O podrobnostiach vás budeme informovať na tomto mieste.

Súčasťou ocenení je aj ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva. Medzi nominantmi sa tradične objavujú mená, ktoré rezonujú v rôznych oblastiach tohto segmentu. Ako sa vyjadril minuloročný laureát kategórie Juraj Benetin: „Široká škála osobností v tejto kategórii podčiarkuje, že naša práca spája veľmi pestrých ľudí.“

Staňte sa i vy súčasťou širokej „nominačnej komisie“ a pošlite nám tipy na osobnosti, ktoré by podľa vás mali byť ocenené za prínos pre slovenské stavebníctvo, architektúru či mestá a obce.

Pošlite nám svoj tip


Odovzdávanie ocenení

Pozrite si videozáznam z odovzdávania ocenení ASB GALA 2020:

ASB GALA vám prinášajú

 • Hlavný usporiadateľ

  Časopis ASB

Hlavní odborní partneri

 • Exkluzívny partner
  pre zdravé bývanie

  Velux
 • Exkluzívny zelený developer
  pre logistické parky

  CTP

Reklamný partner

Podujatie podporili

Mediálny partner