ASB Segment

Verejné priestory

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) finišuje s výstavbou environmentálneho a vzdelávacieho centra. To vznikne v barokovo-klasicistickom kaštieli v Bratislave-Čunove. Kraj ho plánuje otvoriť na jar 2024.

Monika Voleková -

Corwin predložil v októbri do procesu posudzovania vplyvov na životné prostredie zámer Polyfunkčný súbor R66 v bratislavskom Novom Meste. Na mieste uzavretého areálu s administratívou, halovými, skladovacími a prevádzkovými objektmi a bytovým domom postaví polouzatvorený mestský blok. Časť objektov zbúra a na pozemku zachová administratívnu budovu. Na realizáciu tohto investičného zámeru netreba meniť územný plán.

Monika Voleková -

COMPASS ARCHITEKTI, BACHLEDKA Ski&Sun, Spišská Magura

MAR IÁN PO KRIVČÁK, MONIKA ŠTEKLÁČOVÁ, YIT Slovakia, Dokončené, Bývanie, Verejné priestory, Bratislava, Bratislava - Ružinov

A.S. PROJEKT-ING, FORTE EXTRA, Dokončené, Bývanie, Obchod a služby, Občianske stavby, Verejné priestory, Pezinok

ŠUJAN STASSEL ARCHITEKTI, Lucron, Trnava

ARHITEKTURA KRUŠEC,VALLO SADOVSKY ARCHITECTS, Penta Real Estate, Bratislava,Bratislava - Nové mesto

Chceme priniesť drevostavbu, ale nejdeme robiť drevenicu, definoval v skratke návrh súboru dvoch dvojpodlažných objektov v meste Detva pre potreby areálu Centra tradičnej kultúry architekt Ondrej Marko z bratislavského ateliéru 2021, ktorý vyhral urbanisticko-architektonickú súťaž.

Monika Voleková -