linus trend 01

Sprchové armatúry Schell Linus prinášajú spoľahlivé riešenia pre verejné sanitárne priestory

Projektanti sanitárnych priestorov v školách, priemyselných podnikoch, na športoviskách a v ďalších verejných zariadeniach vyžadujú od inštalovaných výrobkov dlhodobú životnosť a odolnosť. Tieto a mnohé ďalšie kritériá bez zvyšku napĺňajú sprchové armatúry Linus od renomovaného nemeckého výrobcu Schell.

Recepcia

Závesný systém GRIPPLE od spoločnosti SKYGRIP

Spoločnosť SKYGRIP s.r.o. bola založená v roku 2012 s cieľom ukázať slovenskému a českému trhu jednoduchšie riešenia v oblasti závesných systémov pre technické rozvody. Odvtedy má spoločnosť za sebou veľké množstvo úspešných projektov v stavbách pre automobilový priemysel, v obchodných centrách, vo výrobných a skladových halách, ale aj v bytových a rodinných domoch.

Obr. 1 Pohľad na budovu kotolne v Dukovanoch

Hybridné riešenie v praxi

Konkrétne príklady z praxe potvrdzujú výhody návrhu a realizácie projektov s plastovým flexibilným potrubím. Prípadové štúdie, ktoré pripravila spoločnosť NRG flex pre investorov, ukazujú „papierovo“ jasné výhody využitia plastových predizolovaných potrubí v maximálnej možnej miere. Vždy je však potrebné aj overenie z praxe, kde sa často ukážu sila a krása tohto technického riešenia.