07 | Prvá vrstva náteru

Epoxidový náter ako parozábrana (pracovný postup)

Na vytvorenie účinnej bariéry proti vlhkosti, prenikajúcej cez podlahové konštrukcie cementových poterov alebo betónových podláh, cez staré existujúce podklady a liaty asfalt a ďalšie citlivé a veľmi nasiakavé podklady, možno použiť dvojzložkový epoxidový základný náter.
Zákazníci budú profitovať najmä zo služby komplexného digitálneho riadenia realizácie, ktorá zabezpečí transparentnosť, optimálnu koordináciu všetkých zdrojov a vyššiu ekonomickú efektívnosť každého lešenárskeho projektu.

Doka ponúkne aj lešenie

Spoločnost Doka uzavrela strategické partnerstvo so společnosťou AT-PAC, americkým výrobcem lešenárskych systémov. V budúcnosti tak bude Doka ponúkať nielen debnenie, ale aj lešenie.
Internetový obchod Doka umožňuje zákazníkom kedykoľvek získať prístup k výrobkom spoločnosti Doka online a zakúpiť si ich.

Online služby od spoločnosti DOKA Slovakia

Stavebníctvo už nejaký čas zaznamenáva rozmach v elektronickom obchodovaní B2B, ktoré sa nepochybne stáva dôležitou súčasťou priemyselného odvetvia. Spoločnosť Doka prostredníctvom vlastného internetového obchodu a zákazníckeho portálu myDoka vytvorila pôsobivú a úspešnú kombináciu predaja a …

Cena stroja je len vrcholom ľadovca

„Staráme sa o vaše stroje, aby ste sa mohli venovať svojím zákazníkom.“ Vyťaženosť kapacít stavebných spoločností na Slovensku sa podľa údajov analytickej spoločnosti CEES Research pohybuje na úrovni 92%. Trh čelí nedostatku kvalifikovanej pracovnej sily …
dokadek30

Inovatívne produkty od spoločnosti DOKA

Spoločnosť DOKA predstavila začiatkom roka nové produkty z oblasti debnenia a bezpečnosti. Nové debniace systémy pomáhajú zvyšovať efektivitu a produktivitu práce na stavbách a zároveň novinky z oblasti bezpečnosti zlepšujú úroveň ochrany v rámci BOZP.
Odolné telefóny značky CAT

Rozbil sa vám displej? CAT vám ho zadarmo opraví

Rozbitý displej dokáže pokaziť deň. Ako majiteľ smartfónu nielenže znášate náklady na jeho opravu, ale tiež ostanete nejakú chvíľu bez svojho obľúbeného telefónu. Práve preto prichádza výrobca odolných telefónov CAT s novým riešením, ktoré poteší …
Bezpečná údržba budov

Bezpečná údržba budov

Každá budova vyžaduje počas svojej prevádzky údržbu väčšieho alebo menšieho rozsahu. Nie vždy je však možné túto údržbu zabezpečiť bezpečne. Aké by mali byť prístupy k bezpečnej údržbe budov?
Nová debniaca technika v Sky Parku

Nová debniaca technika v Sky Parku

Centrum Bratislavy dostáva novú podobu, za ktorou stojí svetoznáma architektka Zaha Hadid. Projekt Sky Park prináša úplne novú úroveň architektúry administratívnych a obytných priestorov, nevynímajúc stvárnenie verejného priestoru. Stavba je unikátna už aj vo fáze …