moderná kancelária 2

Ako zmeniť zastaralý priestor na modernú kanceláriu

V akom prostredí pracujú vaši zamestnanci? Myslíte si, že by chceli niečo zmeniť? A ako sa najlepšie pracuje vám? Máte radšej veľké otvorené kancelárie alebo skôr vlastný priestor, kde vás nikto neruší? Každá firma má vlastné potreby a predstavy o tom, ako by mali ich priestory vyzerať. Časom sa ale tieto predstavy menia. Ako vyzerá moderné pracovné prostredie dnes?

Kuchyňa Family- Iris. Vstúpte do sveta elegancie a komfortu. Vaša kuchyňa si zaslúži maximálnu pozornosť. Farebná kombinácia tmavej farby a drevodekoru dodá interiéru dynamiku a potrebnú energiu. Kovový regál v industriálnom štýle je praktický a opticky odľahčí hornú časť kuchynskej linky.

Vitajte v rodine kuchýň Family!

Sme presvedčení o tom, že rodina a nám blízki ľudia majú v našich životoch nenahraditeľnú úlohu. Už od dávnych čias sa rodina schádzala v kuchyni, ktorá tvorí srdce domova. Kuchyňa je magické miesto, v ktorom sa dajú nájsť odpovede na vážne otázky, ale aj relax po náročnom dni v práci. V kuchyni robí dcéra svoje prvé objavy, keď s mamou pečie koláč podľa receptu starej mamy a syn s otcom rieši záhady prvej lásky. Decodom je rodina, pre ktorú sa kuchyne stali celoživotnou vášňou.

Projekt ZWIRN spája pozitívne atribúty bývania atraktívnu lokalitu výhľad na priestranné nové námestie a k tomu pokojné vnútrobloky so zeleňou a detskými ihriskami.

Polyfunkčný komplex ZWIRN

Rezidenčno-administratívny komplex ZWIRN vstúpil do územného konania pre prvú etapu projektu spoločne s priľahlou dopravnou a technickou infraštruktúrou vrátane chodníkov a cyklotrás. Predpokladaný začiatok výstavby komplexu je začiatok roka 2020, jeho ukončenie sa plánuje o dva roky neskôr.

Dekoratívne lampášiky

Romantika na záhrade: Vytvoríte ju osvetlením

Blížiace sa leto nás láka vyjsť von a posedieť v záhrade. Romantické osvetlenie dodá príjemnú atmosféru, zdôrazní niektoré prvky v záhrade a pomôže pri orientácii. Dôležité je ale zvoliť správne osvetlenie.Osvetliť nočnú záhradu môže pôsobiť romanticky a dodá záhrade inú atmosféru, než cez deň. Navyše je to praktické a záhradné svietidlá, lampášiky alebo lucerny uľahčujú orientáciu a zvyšujú bezpečnosť.

Penzión Škola za kostolom

Penzión Škola za kostolom

V náručí vinohradov za kostolom sa nachádza viac ako 100-ročná budova. Dýcha z nej duch obdobia „jurkovičovej architektúry“. Voľakedy slúžila 4-triednej škole, no odkedy sa škola presťahovala do nových priestorov, hľadala nové naplnenie. Využili to majitelia vinárstva Château Topoľčianky, ktorých pradedovia drali široké kamenné schody s kovaným zábradlím školy za kostolom.

530 bytov Bordeaux Francúzsko Lacaton Vassal architectes Frédéric Druot Architecture and Christophe Hutin

Cena Miesa van der Rohe 2019

Najvýznamnejšie ocenenie európskej architektúry pozná svojho víťaza za rok 2019. O cenu, ktorá nesie meno nemeckého modernistického architekta, tento rok súperilo až 383 nominovaných prác z 38 krajín. Nechýbalo ani slovenské zastúpenie – projekt Mlynica sa dokonca dostal do užšieho výberu poroty.