Plastové okno

Existuje dôvod investovať do nových okien?

V prvej polovici deväťdesiatych rokov prebehla prvá vlna výmeny starých drvených a nevyhovujúcich okien za nové plastové. Následkom toho bola výrazná úspora energií, no takisto problémy s vlhkosťou. Nové okná takmer perfektne utesnili miestnosti, a pretože ľudia nezmenili svoje obyčaje a spôsob vetrania, okná sa rosili a začali sa objavovať plesne. A to ani nehovoríme o niektorých zle prevedených montážach, vďaka ktorým vznikali napríklad tepelné mosty. Výrobcovia okien udávajú, že okná sú konštruované tak, aby vydržali zhruba 30 rokov. Nachádzame sa teda v čase, kedy je možné vážne uvažovať o druhej vlne výmeny okien, predovšetkým u panelákov a bytových domov.

Spoločnosť Proreco oslavuje

1. 6. 2019 oslávila spoločnosť PRORECO s.r.o. 20 rokov svojho pôsobenia na trhu priemyselných podláh. Za vznikom firmy stoja dvaja ľudia Ing. Martin Holenda- Výkonný riaditeľ spoločnosti a Rudolf Zimen – Výrobný riaditeľ. Počas dvadsiatich rokov vybudovali z malej firmy úspešnú spoločnosť pôsobiacu na Európskom trhu.

HS prah

Výhľad bez bariér!

Každá sezóna sa stáva skutočným zážitkom, či je zima alebo leto, vždy ste s ňou spokojný. Konštrukcia okien zaručuje maximálny prienik svetla. Toto je skutočná tendencia modernej architektúry. Ponúkame takmer neobmedzené možnosti kombinácie až štyroch posuvných krídel spolu s fixnými.