stropné podhľady 05

Obráťte oči k stropu

Stropné podhľady patria k najdôležitejším súčastiam interiéru. A to nielen vďaka tomu, že dokážu ovplyvniť estetiku priestoru, ale aj svojou schopnosťou ovplyvniť svetelné, tepelné, akustické alebo protipožiarne vlastnosti miestností.

Sky View Park.

Projekty z hliníka

New York je neustále sa rozvíjajúce mesto, v ktorom sa realizuje mnoho nových investícií. Na mieste starých budov vyrastajú nové objekty, na ktorých sa použili hliníkové systémy značky ALUPROF.

cenkros asb

Spôsoby spracovania výkazu výmer

Cena každej stavby sa odvíja od mnohých faktorov, ako napríklad kvalita použitých materiálov, rozsah stavebných prác či organizácia výstavby. Jedným z kľúčových faktorov je aj správne spočítanie množstiev potrebných materiálov a realizovaných prác – výkaz výmer. Ten, spolu so súpisom položiek, tvorí základ pre spracovanie rozpočtu stavby a výpočet výslednej ceny stavby.

WPC terasy 07

Zárukou kvalitnej terasy z WPC je osvedčený výrobca dosiek

Terasy WoodPlastic® zo stredočeských Bukovan sú vyrábané za pomoci americkej laserovej technológie zo zmesi čistého dreva a zdravotne nezávadného polyetylénu PE-HD, ktorý je 100% recyklovateľný. Vďaka ich vysokej kvalite a tiež profesionálnej práci partnerov a montážnikov spoločnosti WPC – Woodplastic ich oceňuje už viac ako 10 000 spokojných zákazníkov po celom svete.

Intertraffic Amsterdam presunutý o rok

Veľtrh Intertraffic na výstavisku RAI Amsterdam, ktorý prezentuje trendy v oblasti infraštruktúry, riadenia dopravy, inteligentnej mobility, bezpečnosti na cestách a parkovania bol presunutý na základe jednoznačného želania vystavovateľov a návštevníkov na 23. až 26. marca 2021.

Veľkoformátové prvky na vonkajšie obvodové steny 5

Veľkoformátová výstavba urýchlila realizáciu bytového projektu

Veľkoformátové prvky na vonkajšie obvodové steny Ytong Jumbo a veľkoformátové tvárnice Silka Tempo usporia pri výstavbe čas, nižšie sú aj náklady na stavbu a na pracovné sily. Potvrdzujú to aj skúsenosti z výstavby projektu SEKO komplex v Trenčíne, ktorý sa začal stavať v polovici minulého roka a ktorý po dokončení ponúkne 24 moderných dvoj- až šesťizbových bytov.