veľkoformátové posuvné dvere 04

Veľkoformátové dvere na terasu budete ľúbiť

Prirodzené svetlo má na človeka jednoznačne pozitívny vplyv. A pretože v interiéri sa zdržiavame väčšinu času, je dôležité snažiť sa ho využiť v maximálnej miere. Množstvo prirodzeného svetla totiž ovplyvňuje nielen myseľ, ale súčasne aj vnímanie tvarov a farieb v interiéri. To je jeden z dôvodov, prečo sú v súčasnej dobe tak populárne veľkoformátové sklené plochy. A nie vždy sa musí jednať o funkcionalistickú architektúru.

DSCN2299 e1454496005240

Striekané fasády

Spoločnosť Fosumi, s. r. o, prináša na náš trh fasádne omietky a farby z produktového radu LakmaTerm poľského výrobcu LAKMA. Fasádne omietky LakmaTerm obsahujú špeciálne vyvinuté ultraľahké kremíkové plnivo, vďaka ktorému dosahujú extrémne nízku objemovú hmotnosť a je možné aplikovať ich striekaním, resp. technológiou nástreku pomocou kompresora.

akustické vrstvené sklo 4

Akustická pohoda vďaka funkčným sklám

Hluk predstavuje pre zdravie človeka nebezpečný faktor, ktorý môže viesť k vážnejším zdravotným komplikáciám. Mnoho dnešných domácností je vystavených negatívnym vplyvom hluku z prostredia vnikajúceho z exteriéru do interiéru. Je vedecky dokázané, že od hladiny 75 decibelov dochádza k poškodeniu sluchu.

Fasádne panely StoDeco objekt Kleiner Ritter 02

Plastická fasáda miesto masívneho dreva na bytovom dome v historickom centre starého Frankfurtu

Trojrozmerné fasádne prvky StoDeco z minerálneho granulátu Verolith, ktoré na slovenskom trhu ponúka spoločnosť Sto Slovensko, predstavujú vďaka svojim vlastnostiam a ponuke sériových aj na mieru vyrobených dielov ideálnu cestu k dokonale realizovaným fasádnym profilom, šambránam, rímsam, oblúkom, bosážam a ďalším dekoratívnym prvkom fasády.