Partneri sekcie:
Interiéry Novej Cvernovky 2

Odstraňovanie plesní v interiéri

Plesne v interiéri vznikajú vždy v dôsledku nadmernej vlhkosti. Trvalo odstrániť pleseň z interiéru možno len odstránením príčiny jej vzniku. Špeciálne systémy s protiplesňovými technológiami pomôžu, ak nie je možné odstrániť príčinu ich vzniku.
Primalex Beton Efekt 2

Primalex Beton Efekt

S príchodom novej sezóny 2019 sme priniesli na trh úplnú novinku Primalex BETON EFEKT. Jedná sa o efekt prírodného "surového" betónu s jeho charakteristickou štruktúrou, ktorá dodá industriálny vzhľad.
BONDEX Tvrdý voskový olej

BONDEX Tvrdý voskový olej

Drevo je prírodný materiál, ktorý nachádza uplatnenie takmer všade. Človek sa zvyčajne v obklopení dreva cíti príjemne. Vďaka správnemu ošetrovaniu materiálu pred negatívnymi vplyvmi prostredia a škodcami môže vydržať až desiatky rokov.
Aplikácia fasádneho náteru

Veľký prehľad renovačných náterov

Elastické nátery či omietky vystužené vláknami je možné použiť na opravu existujúcich povrchov obvodových plášťov budov, ktoré vykazujú trhliny do 0,5 mm.
Náter StoColor Climasan čistí vzduch podľa vzoru prírody

Náter StoColor Climasan čistí vzduch podľa vzoru prírody

Ako získať čistý vzduch? Stačí len zapnúť svetlo. Interiérový disperzné matný náter stien a stropov StoColor Climasan od firmy Sto dokáže aj bez UV-žiarenia aktívne odstrániť zápach a zlepšiť ovzdušie v miestnosti. Viaže a odbúrava …
Obnova náteru drevenej terasy

Obnova náteru drevenej terasy

Neošetrené drevo vystavené poveternostným vplyvom a slnečnému žiareniu rýchlo stráca lignín a degraduje. Na miestach so zvýšenou vlhkosťou navyše hrozí napadnutie dreva hnilobou alebo rast rias. Na obnovu jeho vzhľadu a funkcie je potrebné použiť …
image 96229 25 v2

Renovácia fasády renovačnou akrylátovou farbou

Na renováciu starších fasádnych a prípadne aj interiérových omietok (minerálne, akrylátové a silikónové vrátane tepelnoizolačných systémov) je možné použiť akrylátovú renovačnú fasádnu farbu. Zároveň je vhodná na dekoratívnu úpravu pevných, rôzne zrnitých či reliéfne upravených fasádnych náterov …
image 96253 25 v1

Ceresit ponúka 511 farieb pre vašu fasádu

Nové farebné spektrum Ceresit Colours of Nature Systém pre architektov rozširuje doterajšiu ponuku 211 farieb o 300 nových odtieňov. 511 moderných a "trendy" farieb je určených pre všetky fasádne omietky a nátery Ceresit.
image 94595 25 v1

Obnova odlupujúceho sa náteru fasády

Ak sa z fasády začne v rámci životného cyklu stavby odlupovať náter, je potrebné pristúpiť k jej obnove. Odlupujúci sa náter sa musí odstrániť a následne treba povrch fasády vyrovnať. Na tento účel sú vhodné renovačné stierky.