Farby JUPOL od JUB. Tradičný výrobca s netradičnými riešeniami.

História spoločnosti siaha už do roku 1875. Časom sa z miestnej výrobne minerálnych farieb stala nadnárodne rešpektovaná značka známa vďaka svojej kvalite a cenovej dostupnosti nie len profesionálnym maliarom, ale hlavne širokým masám domácich majstrov a súkromných užívateľov.

Obchodná značka JUPOL je najznámejšou produktovou radou. Farby s označením JUPOL získavajú opakovane niekoľký krát po sebe prestížne ocenenia ako Superbrand,  Trusted Brand alebo Best Buy Award.  Nielen slovinskí spotrebitelia s obľubou oceňujú obchodnú značku JUPOL, ktorá je so svojou tradíciou na domácom trhu známa už viac ako 50 rokov.

Ako uznávaná obchodná značka sa presadila aj na mnohých iných európskych trhoch. Meno JUPOL je aj medzi slovenskými  zákazníkmi už desaťročia synonymom pre kvalitnú vnútornú maliarsku farbu.

Jupol Classic | Zdroj: JUB

Dnes sa JUB vyznačuje modernou automatizovanou a robotizovanou výrobňou, vysokou produktivitou, ekologickým povedomím a vysokou kvalitou.

 Ako vybrať farbu na rôzne účely? Tu by mohol byť návod

  • Farby vyberáme s ohľadom na priestor: pre viac zaťažené povrchy odporúčame umývateľné farby.
  • Ak stenové povrchy maľujeme prvý krát, pred maľovaním ich natrieme vhodným základným náterom. Pri obnovovacom maľovaní zvyčajne základný náter nie je potrebný.
  • Pre krajší konečný vzhľad farebného filmu je dôležitá príprava podkladu vhodnou vyrovnávacou hmotou.

Hľadáte farbu, ktorá obsahuje účinnú ochranu proti plesni? Vyberte si JUPOL Citro

Jupol Citro | Zdroj: JUB

JUPOL Gold má má vysokú kryciu schopnosť a môžete ju natónovať do viac ako 10.000 odtieňov.

Jupol Gold | Zdroj: JUB

Ak máte dostatočne dobrý podklad a čas je to čo si vážite najviac, viete použiť farbu JUPOL Brilliant , ktorá má vynikajúcu kryciu schopnosť už pri jednej vrstve.

Ikonická farba a jej ikonická spoľahlivosť a vlastnosti. JUPOL Classic už viac ako 50 rokov utvrdzuje v dobrom výbere práve pre vysokú kryciu schopnosť, paropriepustnosť a odolnosť na suchý oter. A kúpi ju sedem z desiatich spotrebiteľov.

Jupol Classic | Zdroj: JUB

 

JUPOL Amikol je určená pre najnáročnejšie povrchy, je plne umývateľná a odolná riasam, plesniam a baktériám.

Farba ktorá sa vyznačuje až 10-krát väčšou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu farebného filmu a 10-krát väčšou umývateľnosťou v porovnaní s bežnou vnútornou maliarskou farbou? Volá sa JUPOL Strong.

www.jub.sk

Zdroj: PR článok JUB, a.s.