Chladná kráska zo Škandinávie

Prémiová kombinovaná chladnička RFN2826S luxusnej škandinávskej značky ASKO ponúka 445 l úložného priestoru technológie inšpirované samotnou prírodou.

Prefabrikácia ako riešenie pre budúcnosť

Študenti Katedry architektúry Slovenskej technickej univerzity dostali možnosť dokázať, že prefabrikácia neznamená uniformitu a že kreatívne nápady sa dajú vytvoriť aj pomocou typizovaných riešení. Súťaž PREFABRICATION GOES CREATIVE podporila fínska spoločnosť Peikko, ktorá je popredným svetovým dodávateľom typizovaných riešení pre stavebníctvo a najväčší výrobný závod má u nás na Slovensku.

V znamení čistého dizajnu a úspory

Nová voľne stojaca kombinovaná chladnička Gorenje NRC620CSXL4WF ConnectLife s wifi s pokročilou beznámrazovou technológiou Total NoFrost Plus ponúka veľký objem 361 l pri výške 200 cm, z toho 106 l v priečinku ConvertActive, ktorý možno premeniť z mrazničky na chladničku.

Ako zaistiť v lete správne vetranie?

Správne vetranie je rovnako dôležité v lete ako v zime. V zime nechceme strácať príliš veľa tepla vetraním. V lete zase nechceme do interiéru púšťať príliš veľa tepla. Vlhkosť vzduchu v interiéri by mala byť vždy na príjemnej úrovni, bez ohľadu na ročné obdobie. Okrem toho je potrebné do domácnosti privádzať čerstvý vonkajší vzduch, aby sa znížil obsah oxidu uhličitého.

BLoKK

Atelier 3M Projekt BLoKK cez ulicu susedí s Prezidentským palácom, v pešej dostupnosti sa nachádza historické centrum mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou, ako aj množstvo obchodov, barov či reštaurácií. Lákadlom je aj komunitný priestor v podobe tradičného staromestského dvora.