Bytové domy Nová Vlárska

Hľadáme vám výhodné bývanie

Realitné fondy Prvej penzijnej prinášajú na trh exkluzívne developerské a nájomné projekty. Participáciou na developerských alebo nájomných projektoch získavate výnos v podobe nájmu alebo predaja. Developerské projekty predstavujú výstavbu nových projektov, ktoré sú financované prostredníctvom našich fondov nehnuteľností, ktoré vystupujú ako investor.

Výťahy v starších domoch – kedy repasovať a kedy vymeniť?

Staré bytové domy potrebujú renováciu z viacerých strán. Sme často svedkami výmeny okien, natierania vchodov či zatepľovania. Jednou z dôležitých zložiek, ktoré často spôsobujú vrásky, je starý výťah. Nielenže by nevyhral súťaž krásy, ale hromadia sa poruchy a je pomalý. Oblepenie tapetou príliš nepomôže. Ako sa teda postaviť k starnúcemu výťahu?

Slovenská asociácia facility managementu oslavuje 10 rokov

Čas je veľmi relatívny pojem. Ak máte doma psa, tak 10 rokov môže byť celý jeho život. Ak hovoríme o nás, je to asi osmina času, ktorý tu máme vymedzený. Ak hovoríme o histórii ľudstva, tak 10 rokov je časový úsek, ktorý, ak sa v ňom neudialo niečo zásadné, ani nezaregistrujeme. Ale 10 rokov existencie Slovenskej asociácie facility managementu už stojí za povšimnutie.