Gansberg Koliba

Bytové domy Gansberg Koliba

Projekt Gansberg Koliba pozostáva z troch nízkopodlažných bytových domov obklopených nadštandardne veľkým pozemkom s rozlohou 6 500 m2 v chránenom uzatvorenom areáli. Zastavaná plocha pozemku pritom predstavuje len 2 000 m2, zvyšok sú súkromné komunitné priestory a záhrady plné zelene.

Dúbravy

Sídlisko Dúbravy

Nové sídlisko Dúbravy na konci bratislavskej mestskej časti Dúbravka tvorí 8 bytových domov s 1 až po 4-izbovovými bytmi. Projekt je riešený ako komunitné bývanie, okrem športovísk, detského ihriska a spoločnej záhrady developer, spoločnosť Corwin, myslel ešte na jeden dôležitý aspekt.

Retail Box 2

Retail Box v Šamoríne

Podielový fond nehnuteľností NÁŠ PRVÝ REALITNÝ o. p. f., ktorý spravuje PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ POŠTOVEJ BANKY správ. spol, a. s., rozširuje svoje portfólio retailov a v týchto mesiacoch realizuje svoj najnovší projekt – Retail Box v Šamoríne.

YIT spúšťa súťaž Nech žije náš dvor

Vďaka novej súťaži si môžete zveľadiť dvor bytového domu

Výsledky ankety, ktorú zrealizovala spoločnosť YIT Slovakia v októbri a novembri, potvrdili slová odborníkov. Dvory sú dôležitou súčasťou života obyvateľov miest – od útleho veku až po starobu. Ľudia, ktorí sa do ankety zapojili, dnes trávia na spoločnom dvore v priemere päť hodín týždenne. Ak by sa ich dvor zveľadil, bolo by to dvojnásobne viac času. Aj preto YIT spúšťa súťaž Nech žije náš dvor, do ktorej sa od dnešného dňa môžu zapojiť obyvatelia bytových domov v Bratislave.