Stavebné digitálne centrum na webe

Evidencia plnenia rozpočtu a schvaľovania výkonov pri realizácii si vyžaduje viacero krokov a množstvo procesov, odsúhlasovania a schvaľovania výkonov, ktoré je potrebné riešiť mailovou komunikáciou, preposielaním tabuliek s čiastkovými výkonmi, dokladovaním postupu prác a taktiež organizáciou stretnutí, ktoré dokážu byť niekedy dosť zložité nehovoriac o rozmanitosti formátov, ktoré nás vedia tiež poriadne potrápiť.

friedrich schiedel certificate

HISTÓRIA – 75 rokov Schiedel

So 75 rokmi skúseností na trhu predstavuje Schiedel dlhodobo, dobre skonštruované kompletné systémy, inteligentné montážne riešenia a zákaznícky orientovaný servis. Naše výrobky – komíny, krby a riadené vetranie obytných priestorov s rekuperáciou – poskytujú našim zákazníkom bezpečnosť, pohodlie a nezávislosť a umožňujú energeticky efektívne vykurovanie a vetranie

Súťaž Rodinný dom VELUX v online formáte

Trinásty ročník študentskej súťaže Rodinný dom VELUX sa presunul do online priestoru. Na atraktivite súťaže pre študentov stredných odborných škôl so zameraním na stavebníctvo to však neubralo. Dôkazom je aj rekordný záujem o webináre k súťaži.