Metropolis postupne rastie, rovnako ako aj záujem o jeho rezidenčné jednotky

Metropolis 1
Zdroj: Mint Investments.

Do lukratívnej lokality bratislavského downtownu postupne pribúda ďalší projekt. Metropolis prinesie dve samostatné veže, ktoré sa vyšplhajú na 16. a 18. poschodie do výšky 63 metrov. Obyvateľom prinesú až 298 bytov.

Developer Mint Investments v novembrovej tlačovej správe prezradil, že sa dokončuje už 7. nadzemné podlažie. Takmer ruka v ruke s postupným pokračovaním stavby ide aj predaj rezidenčných jednotiek. Z celkového počtu je vypredaných už viac ako 60%. Noví rezidenti si z pohodlia budúcich domov budú môcť užívať výhľad na Bratislavu.

Metropolis 2
Metropolis | Zdroj: Mint Investments.

Za návrhom rezidenčného projektu stojí ateliér City Work Architects na čele s Jurajom Sonlajtnerom a hornú stavbu realizuje renomovaná japonská spoločnosť Takenaka.

„Z novej zóny downtownu sa stáva jedna z najmodernejších štvrtí v Európe vôbec. Od počiatku, pri  plánovaní projektu, sme sa sústredili nielen na to, aby projekt architektonicky po vizuálnej stránke vyzeral dobre, ale aby sme priniesli do tejto lokality kvalitné bývanie, ktorého vysoký komfort ocenia budúci majitelia, a zároveň bude kvalitným zhodnotením ich investícií. Stavba pokračuje presne podľa harmonogramu, každé tri týždne vyrastie Metropolis o jedno podlažie“ hovorí Sebastien Dejanovski, partner Mint Investments.

KategórieAktuálne, Developeri