redakcia ASB

Miesto ponúka priestor kreatívnym ľudom, ktorý vznikol revitalizáciou skladových priestorov haly a administratívnych priestorov pôvodného objektu v spojení myšlienky investora. Ten chce poskytnúť priestor ľuďom s tvorivým myslením.

redakcia ASB -

Pri rastúcej inflácii totiž eurofondy a štátny rozpočet už stačiť nebudú. Zväz stavebných podnikateľov Slovenska (ZSPS) na to poukázal v novej odbornej publikácii Využitie PPP v železničnej infraštruktúre, ktorú pripravili spolu s českými partnermi Asociáciou pre rozvoj infraštruktúry, Správou železníc a európskymi odborníkmi. Informovalo o tom tlačové oddelenie ZSPS.

redakcia ASB -

Bratislavskému biznis centru Aupark Tower dominuje nové umelecké dielo autora Petra Vaceka „Divnô“. Impozantná inštalácia umocňuje vynovený dizajn vstupných priestorov budovy a zároveň nadväzuje na genius loci blízkeho Sadu Janka Kráľa. Aupark Tower je od roku 2018 súčasťou realitného portfólia Wood & Company, ktoré spravuje Wood Real Estate.

redakcia ASB -

Po otvorení rozšírenia nákupného centra a priľahlých verejných priestorov a dokončení administratívnych a bytových budov, vrátane prvého slovenského mrakodrapu, je sprístupnená aj zostávajúca časť predĺženia obľúbenej dunajskej promenády. Pri tejto príležitosti bola na novom námestí na nábreží odhalená aj socha Octahedral Body.

redakcia ASB -