asb.sk - Odborný portál pre profesionálov v oblasti stavebníctva

Elektrické sušiaky

30.06.2017

Elektrické sušiaky sú v dnešnej dobe veľmi praktické a hodia sa prevažne do malých kúpeľní. Sušiak sa dá ihneď namontovať bez akéhokoľvek plnenia a ďalších iných príprav.

Elektra

Efektívny elektrický sušiak uterákov s nízkou spotrebou energie je vyrobený z lešteného antikora. Vďaka spôsobu vykurovania „suchá báza“ zaručuje dlhú životnosť. Sušiak uterákov je len na elektrinu. Súčasťou radiátora je vypínač VS1. Elektra je dodávaná v niekoľkých veľkostiach. V ponuke je aj horizontálne vyhotovenie s rozmerom 1 200 × 690 mm.

Elektra
Elektra

http://www.pmh-co.eu/cs/koupelnove-radiatory/elektra/

Venus, Fenix

Elektrické sušiaky Venus a Fenix sú veľmi praktické a flexibilné, vyrobené z leštenej antikorovej ocele. Otočné ramená poskytujú minimalistický vzhľad. Sušiak Venus sa vyznačuje zaoblenými ramenami, sušiak Fenix rovnými ramenami. Ramená radiátorov je možné otočiť o 180°, umožňujú tak jednoduché zavesenie uterákov. Tento elektrický sušiak je vykurovaný vykurovacím káblom vnútri. Vypínač sa nachádza na spodnej strane sušiaka. Zákazník má na výber pripojenie so skrytým elektrickým pripojením alebo pomocou kábla.

Fenix
Fenix

http://www.pmh-co.eu/cs/koupelnove-radiatory/venus/

Kares

Vertikálny sušiak Kares nájde svoje uplatnenie vo všetkých kúpeľniach bez ohľadu na veľkosť alebo rozloženie. Vyberte si iba počet sušiakov Kares a podľa svojich predstáv ich umiestnite do radu alebo samostatne. Kares je doplnený o dizajnové háčiky, aby bolo možné ľahko zavesiť uteráky. Tento elektrický sušiak je vykurovaný vykurovacím káblom vnútri.

Zákazník má na výber skryté elektrické pripojenie alebo pomocou kábla. Dostať ho v dvoch veľkostiach – 90 cm alebo 150 cm na výšku – a v štyroch povrchových úpravách – chróm, zlatá, čierna (lak) a mosadz. Novinkou na rok 2017 je 3-rúrkový Kares s veľkosťou 162 × 1 513 mm, v chrómovom a matnom čiernom vyhotovení, s výkonom 105 W.

http://www.pmh-co.eu/cs/koupelnove-radiatory/kares/

Venus
Venus

P.M.H.-Invest & Trade, spol. s r.o., www.pmh-co.sk

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Ďalšie z JAGA GROUP