Aké výhody prináša vykurovanie krbom?

Krb patrí v súčasnosti k najobľúbenejším spôsobom vykurovania. Mnohé domácnosti naň nedajú dopustiť hlavne kvôli “živému” teplu, ktoré poskytuje. Oheň vytvára pravú rodinnú atmosféru a upokojuje. Niet lepšieho pocitu, ako sa vrátiť domov, sadnúť si do kresla a sledovať plamene. Aké sú ďalšie výhody krbu?

Príjemné sálavé teplo ohňa láka mnohé rodiny. Problém je v tom, že mnohí sa nevedia rozhodnúť kde alebo ako krb umiestniť. Boja sa, že by im mohol narušiť trendy vzhľad domácnosti.

Štýlový doplnok každej domácnosti

Vykurovanie krbom má množstvo silných stránok, no snáď tou najväčšou je, že predstavuje štýlový doplnok. Ten skrášľuje domácnosť počas celého roka. Dôvod je ten, že Kingfire Parat si môžete upraviť podľa svojho štýlu.

Malé rozmery

Boj s priestorom zvádza veľké množstvo ľudí. Tento problém sa však dá veľmi ľahko vyriešiť práve systémom Kingfire Parat, ktorý je kompaktný a nezaberá veľa miesta. Moderné krby zapadnú aj do malých domov, kde je nutné šetriť každý centimeter.

Zdroj: Schiedel Slovensko

Príjemný pocit

V domácnosti vám neposkytne nič príjemnejší pocit ako praskajúci oheň v krbe. Len si predstavte, ako počas studených večerov sedíte vo svojej obývačke, ktorú osvetľujú plamene. Zabúdať netreba ani na sálavé teplo a pokoj počas celého dňa aj noci.

Rodinná atmosféra je v domácnostiach kľúčovým prvkom a krb k nej jednoducho patrí.

Zdroj: Schiedel Slovensko

Viaceré prevedenia

Vykurovací systém Kingfire Parat je k dispozícii vo viacerých dizajnoch, vďaka čomu sa vie prispôsobiť každej jednej miestnosti.

Zdroj: PR článok Schiedel Slovensko s.r.o.