Otvorenie showroomu Yawal v Bratislave

Yawal, renomovaná spoločnosť špecializujúca sa na vývoj, výrobu a distribúciu hliníkových okenných, dverových a fasádnych systémov, úspešne rastúca aj na slovenskom trhu ovtorila showroom v Bratislave.

Strategicky umiestnený v centre hlavného mesta sa stal priestorom, kde sa inovácia stretáva s dizajnom. Otvorenie tohto jedinečného showroomu sa uskutočnilo 10. apríla 2024 a prilákalo zákazníkov, obchodných partnerov a architektov. V atmosfére plnej energie a výmeny nápadov mali hostia možnosť obdivovať širokú škálu produktov spoločnosti Yawal.

Zdroj: Yawal

V showroome môžete na vlastné oči vidieť inovatívne riešenia: pasívne okenné a dverné systémy TM 102HI a dizajnový okenný systém TM 77HI – US verzia – riešenie, ktoré umožňuje dosiahnuť efekt „neviditeľného“ okenného krídla s integrovanou vetracou klapkou a farncúzskym zábradlím. Okná so skrytým krídlom sú moderným riešením s vysokými kvalitatívnymi parametrami. Efektne pôsobí stena z inovatívneho skladacieho dverného systému TM 77 Bifold.

Zdroj: Yawal

Tieto dvere sa vyznačujú všestrannosťou v konfigurácii s použitím viackrídlových kompozícií, ktoré sa otvárajú dovnútra alebo von. Sú výbornou voľbou do rôznych priestorov, ponúkajú komfort používania a zároveň moderný vzhľad. Obľúbené boli najmä inovatívne systémy posuvných dverí Moreview a DP 180 Primeview, ktoré sú synergiou najvyššej kvality, komfortu používania a moderných trendov.

Tieto systémy sú navrhnuté tak, aby umožňovali integráciu so systémami inteligentnej domácnosti, poskytujú neobmedzenú slobodu pri vytváraní priestoru, krásny výhľad a blízkosť prírody po celý rok. V showroome môžete vidieť aj panelové dvere TM 77HI Prestige – elegantný panelový dverný systém spájajúci vysokú estetiku s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. Ide o ideálne riešenie pre ľudí, ktorí oceňujú funkčnosť a moderný dizajn.

Zdroj: Yawal

Hliníkový lamelový systém Vertiline ponúka neobmedzené možnosti usporiadania na vonkajšej fasáde budovy, ale aj vo vnútri domu na stene či strope. Tento produkt dokonale zapadá do trendu na trhu lamelových fasád, ktoré zdôrazňujú moderný dizajn a sú obľúbeným dekoratívnym prvkom rodinných domov, rezidencií a iných typov budov.

V porovnaní s inými materiálmi používanými na tento typ konštrukcií sú hliníkové lamely mimoriadne odolné a pevné. Vo svete, kde estetika a funkčnosť sú nepostrádateľnými prvkami modernej architektúry, je showroom Yawal v Bratislave zdrojom inšpirácie pre tých, ktorí hľadajú nielen tie najkvalitnejšie riešenia, ale chcú byť stále v obraze s najnovšími trendmi.

Zdroj: Yawal

Vďaka širokej škále produktov, od okenných, dverových, fasádnych a doplnkových systémov, Yawal dokazuje, že aj tie najnáročnejšie architektonické projekty je možné realizovať komplexne s dôrazom na každý detail. V showroome Yawal bol každý prvok navrhnutý s ohľadom na inšpiráciu a interakciu so zákazníkom, čo vám umožňuje nielen vidieť produkty v celej ich kráse, ale aj sa ich dotýkať a testovať.

Otvorenie showroomu v Bratislave bolo nielen príležitosťou na prezentáciu produktov Yawal, ale aj svedectvom rastúceho záujmu slovenského trhu o riešenia spájajúce vysokú kvalitu, inovácie a starostlivosť o životné prostredie.

Záujem a pozitívne reakcie hostí potvrdzujú, že Yawal si udržiava silnú pozíciu jedného z lídrov v tomto odvetví, ktorý inšpiruje svojimi produktmi a prístupom k dizajnu.

Showroom Yawal sa nachádza
Digital Park I., Einsteinova 25, 851 01 Bratislava

Zdroj: PR článok YAWAL S.A.