3P ecoTEC

Spoznajte kondenzačnú technológiu novej generácie

Najnovšia kondenzačná technológia pre optimálny energetický výnos, najmodernejšie funkcie a inteligentné ovládanie na diaľku cez smartfón. Tieto výhody prináša novinka na vykurovanie rodinných domov, vhodná pre novostavby i modernizácie.

Ide o inovovaný závesný kotol ecoTEC exclusive (20 a 25 kW, A) s označením Green iQ, ktorý je mimoriadne energeticky úsporný. V domácnostiach zabezpečí efektívne vykurovanie, prípadne aj prípravu teplej vody (v kombinácii s externým zásobníkom teplej vody).

Okrem moderného plochého dizajnu ponúka úplne novú elektroniku, reguláciu spaľovania, ultrazvukový snímač prietoku aj nové funkcie. Jednou z nich je napríklad riadené vyváženie hydraulického systému cez aplikáciu.

1P ecoTEC
Zdroj: Vaillant

Srdcom týchto zariadení je inteligentné riadenie spaľovania IoniDetect, s ktorým kotol automaticky detekuje rôzne druhy či vlastnosti plynu. Na základe toho sa jeho spaľovací systém sám optimalizuje s cieľom dosiahnuť maximálny energetický výnos. Je to technológia, ktorá myslí na budúcnosť, kedy môže dochádzať k zmene zloženia dodávaného plynu.

Súčasťou balenia je aj nový systémový regulátor sensoCOMFORT s internetovým modulom sensoNET, ktoré používateľovi umožnia ľahký prístup ku všetkým hlavným riadiacim funkciám cez bezplatnú aplikáciu sensoAPP.

2P ecoTEC
Zdroj: Vaillant

www.vaillant.sk