13. ročník medzinárodnej konferencie enef 2018

foto enef2016

Medzinárodná konferencia venovaná energetickej efektívnosti a znižovaniu energetickej náročnosti „enef 2018“ otvorí svoju už trinástu kapitolu v novembri 2018. Organizátori Asociácia energetických manažérov (ASENEM) a reklamná agentúra MEEN, v spolupráci s ďalšími organizáciami a odbornými partnermi pripravili pre tento ročník konferencie opäť zaujímavý program.

Podtitul konferencie „Inteligentne na energetickú efektívnosť“ predznačuje orientovanie podujatia na aktuálne témy, ktoré sú v centre záujmu odbornej aj laickej verejnosti.

V siedmich odborných sekciách budú mať účastníci konferencie príležitosť dozvedieť sa novinky a informácie, z rôznych oblastí energetického sektoru. Počas dvoch dní konania konferencie budú predstavené novinky týkajúce sa slovenskej a európskej legislatívy, energetických služieb, elektromobility, obnoviteľných foriem energie, ako aj inteligentných riadiacich systémov a riešení pre trvalo udržateľný rozvoj v komunálnej a priemyselnej sfére. Viac ako 45 odborných prezentácií, ktoré odznejú na konferencii „enef 2018“ umožnia účastníkom získať aktuálne informácie, ktoré budú môcť využiť vo svojich pracovných aktivitách. V diskusiách si budú môcť vymeniť skúsenosti s odborníkmi z rôznych oblastí týkajúcich sa energie, jej efektívneho využitia a znižovania energetickej náročnosti.

13. ročník medzinárodnej konferencie „enef 2018“ sa bude konať v dňoch 6. – 7. novembra 2018 v atraktívnom prostredí v Hoteli pod Zámkom v Bojniciach. Organizátori podujatia a partneri srdečne pozývajú odbornú aj laickú verejnosť zúčastniť sa tohto jedinečného podujatia, ktoré si získalo za svoje 24 – ročné pôsobenie veľkú popularitu.

Všetky informácie o konaní konferencie, programe ako aj možnosti prihlásenia sa nájdete na web stránke konferencie www.enef.eu. Kontaktovať organizátorov môžete tiež na telefónnych číslach +421 48 414 3356, +421 903 560 342 a elektronicky na adrese meen@meen.sk

KategórieEnergie