image 101535 25 v1
Galéria(1)

VELUX ACTIVE pre zdravšie vnútorné prostredie

Keďže v budovách v súčasnosti trávime až 90 % nášho času, je otázka zdravého vnútorného prostredia omnoho dôležitejšia ako kedysi. Systém VELUX ACTIVE sa dokáže jednoducho postarať o to, aby sa nám doma príjemne a zdravo bývalo. 

131736 02 XXL

Ide o cenovo dostupný inteligentný systém ovládania strešných okien, roliet a žalúzií VELUX, ktorý sa riadi podnetmi, ktoré získava zo senzorov. Neustále monitoruje teplotu, vlhkosť vzduchu aj koncentráciu CO2 a reaguje na aktuálne podmienky. Na to využíva nielen senzory, umiestnené v interiéri, ale aj osobné preferencie majiteľov, každodenné návyky a aj napojenie na sieť NETATMO,  ktorá obsahuje detailnú predpoveď počasia. Vďaka tomu sa môže rozhodovať presnejšie a efektívnejšie ako človek. Počas 24 hodín sa automaticky a bez prestávky stará o čo najzdravšie bývanie a počas celého dňa udržiava optimálne vnútorné prostredie. Systém VELUX ACTIVE možno ovládať aj priamo – pomocou aplikácie v smartfóne.

Systém VELUX ACTIVE je spoľahlivý a kladie veľký dôraz na bezpečnosť. Nie je nič jednoduchšie, ako prostredníctvom jedného úkonu – stlačením tlačidla alebo pomocou mobilného telefónu – zavrieť na diaľku všetky okná a zatiahnuť žalúzie.

www.velux.sk/active