sensonic

Kontrola nad dennou spotrebou tepla a chladu

Spoločnosť ista rozšírila svoje portfólio meracej techniky o kompaktný mechanický merač tepla a chladu sensonic 3 s integrovaným rádiovým modulom. Precízne meranie, kvalitné mosadzné materiály a bezproblémová výmena vďaka kapsľovému systému radia sensonic 3 medzi merače najvyššej kvality.

Horúce témy pre správcov na DOMUS konferencii 2022

Koncom septembra v krásnom horskom prostredí na Táloch v hoteli Partizán sa konala DOMUS konferencia 2022. Tradičné podujatie bolo usporiadané softvérovou spoločnosťou ANASOFT pre komerčných správcov nehnuteľností a bytové družstvá využívajúce informačný softvér DOMUS. Tento rok sa Konferencie zúčastnil rekordný počet účastníkov.

Hybridný koncept z betónu, dreva a skla

Hybridný koncept radovej zástavby z betónu, dreva a skla

Vďaka dobre izolovanému obvodovému plášťu a efektívnym technickým zariadeniam predstavuje táto radová zástavba s ôsmimi bytovými jednotkami zaujímavé riešenie nielen z hľadiska architektúry, ale aj energetickej hospodárnosti.

Klienti už teraz optimalizujú náklady za prenájom a energetické vstupy

Horúca jeseň, zdá sa, naznačuje, že vlastníkov budov či ich prenajímateľov čaká ďalšia výzva. Jednoduchšie to budú mať tí, ktorí už dnes majú svoje nehnuteľnosti postavené energeticky úsporne a zaviedli inteligentné riešenia, ktoré dokážu náklady na spotrebu udržať. O tejto situácii povedal viac v rozhovore pre Správu budov Peter Janko, Head of Property SK zo spoločnosti CTP.