POLYFORM oslavoval 25 rokov

Spoločnosť POLYFORM v novembri oslávil 25 rokov svojej úspešnej existencie

Spoločnosť POLYFORM, jeden z najvýznamnejších výrobcov tepelných izolácii na báze expandovaného polystyrénu v novembri oslávil 25 rokov svojej úspešnej existencie.

Svoju pozornosť zameriava na výrobu tepelných izolácií podláh, obvodových stien, striech a stropov. V roku 2010 začala s výrobou polystyrénového strateného debnenia VARIANT-HAUS, systému určeného na zhotovenie nízkoenergetických a pasívnych domov. S týmto systémom sa spoločnosti POLYFORM podarilo presadiť aj na náročných trhoch západnej Európy.

Súčasťou výroby je spracovanie odpadového polystyrénu. Nezanedbateľnou zložkou činnosti spoločnosti POLYFORM je tiež recyklácia odpadov. To je dôkazom jej orientácie na trvalú udržateľnosť.

POLYFORM oslavoval 25 rokov 2

Všetky výrobky sú vyrábane v súlade s najprísnejšími kritériami zameranými na ochranu životného prostredia. Spoločnosť je držiteľom certifikátu kvality v súlade s STN EN ISO 9001 a najmä certifikátu pre systém environmentálneho manažérstva podľa STN EN ISO 14001.

Počas 25 rokov existencie bola vytvorená výrobná tradícia založená na kvalite a najmä ľuďoch, ktorí podnik vedú a pracujú v ňom. Filozofiou spoločnosti POLYFORM je kontinuálne budovanie vzťahov so zákazníkmi a obchodnými partnermi založenými na vzájomnej dôvere a podpore.

POLYFORM oslavoval 25 rokov 3

„Všetky výrobky vyrábame v súlade s najprísnejšími kritériami zameranými na ochranu životného prostredia. Sme držiteľmi certifikátu kvality v súlade s STN EN ISO 9001 a najmä certifikátu pre systém environmentálneho manažérstva podľa STN EN ISO 14001,“ vysvetľuje Ing. Jozef Vaľko, konateľ a jeden zo spoluzakladateľov spoločnosti POLYFORM.

„Počas 25 rokov existencie sa nám podarilo vytvoriť výrobnú tradíciu založenú na kvalite a najmä ľuďoch, ktorí podnik vedú a pracujú v ňom. Našou hlavnou filozoviou je kontinuálne budovanie vzťahov so zákazníkmi a obchodnými partnermi založenými na vzájomnej dôvere a podpore,“ dodáva Ing. Jozef Vaľko.

Od roku 2006 je spoločnosť POLYFORM členom skupiny HIRSCH Servo Group, ktorá patrí k svetovej špičke vo výrobe tepelných izolácií, tvaroviek a obalov z expandovaného polystyrénu, ako aj vo výrobe technologických zariadení na spracovanie expandovaného polystyrénu.

POLYFORM oslavoval 25 rokov

KategórieUdalosti