Partner sekcie:
  • Stavmat

Geniox – nová generácia vzduchotechnických jednotiek od Systemair

Geniox – nová generácia vzduchotechnických jednotiek od Systemair

Geniox sú naše najnovšie vzduchotechnické jednotky s množstvom inovatívnych riešení a vynikajúcim návrhovým programom. Ponúkajú množstvo funkcií na vytvorenie srdca akéhokoľvek vetracieho systému. Poskytujú energeticky efektívne riešenie vetrania pre komerčné, hygienické aj priemyselné aplikácie s objemom vzduchu 750-70.000 m3/h. Táto úroveň flexibility znamená, že dokážeme ponúknuť optimalizované riešenie bez ohľadu na projekt a odvetvie.

Unikátna konštrukcia
Geniox vo svete vzduchotechnických jednotiek vyniká vďaka unikátnemu vyhotoveniu plášťa. Vyvinuli sme konštrukciu s tepelne izolovanými panelmi s veľmi nízkymi hodnotami netesnosti a eliminovali tepelné mosty. Plášť jednotky dosahuje triedu tesnosti L2, faktor tepelných mostov TB2 a triedu tuhosti D1 . Vďaka jednotkám Geniox sa už Váš elektromer nebude točiť tak rýchlo. Jednotky Geniox spĺňajú smernice Ecodesign a majú certifikát Eurovent. Môžete si tak byť istí, že to čo sľúbime aj skutočne dodáme.

Geniox, jednoduchá voľba
Bez ohľadu na odvetvie, Systemair dokáže ponúknuť výrobok podľa najprísnejšej klasifikácie. Ponúkame flexibilitu v materiáloch, vyhotovení a funkciách. Pri výbere Vášho optimálneho riešenia posudzujte vzduchotesnosť, stabilitu, jednoduchú inštaláciu filtrov a bez problému tepelných mostov. Tieto mechanické aspekty by mali byť rozhodujúcimi faktormi.

Vynikajúci návrhový program
Geniox pre Vás navrhneme vo vynikajúcom návrhovom programe SystemairCAD. Môžete to tiež skúsiť sami. Program je voľne stiahnuteľný z našej webovej stránky. V programe je možné Vašu vetraciu jednotku prispôsobiť presne podľa Vašich požiadaviek a zároveň s cieľom najnižšej možnej spotreby energie.

Geniox zapadne všade
Jednotku Geniox môžete skompletovať priamo na stavbe. Vďaka novej konštrukcii sa skrátil čas potrebný na montáž a podstatne zjednodušila manipulácia s jednotkou. Tiež servis jednotiek Geniox je teraz jednoduchší a rýchlejší.
Či sa jedná o hotel, kancelárie, školu, dátové centrum, nemocnicu, zaoceánsku loď alebo chemický priemysel, vždy vieme ponúknuť riešenie.

Geniox je jednoducho najrozumnejšia cesta ku špičkovej kvalite vnútorného vzduchu.

www.systemair.sk

Komentáre