image 94919 25 v1
Galéria(2)

Kúpa strešných okien VELUX sa vďaka jesennej akcii ešte viac oplatí

Spoločnosť VELUX počas tohto roka priniesla na slovenský trh cenovo dostupné trojsklo, aby si majitelia nehnuteľností mohli dopriať kvalitné zasklenie v priestoroch pod šikmou strechou. Teraz ho sprístupňuje zákazníkom ešte viac.

116723 01 XL
121135 01 XXL

Líder v oblasti výroby strešných okien, VELUX, si počas tohtoročnej jesene pripravil akciu, ktorou chce priniesť strešné okná a ich benefity ešte bližšie ku zákazníkom. Takto majú cestu k zdravému domovu opäť o niečo jednoduchšiu. Vďaka jesennej akcii si môžu zaobstarať viac strešných okien za výhodnejšiu sumu.

Viac strešných okien znamená väčšiu úsporu

Podľa štúdií Healthy Homes Barometer obyvateľom Európy záleží na finančnej úspore a zároveň aj na komforte v interiéri. V prípade starších priestorov vedie k rovnováhe medzi týmito faktormi rekonštrukcia. Či už ide o obnovu obytných priestorov alebo prinavrátenie obytnej funkcie nevyužívanej povale – o zdroj denného svetla a čerstvého vzduchu sa postarajú strešné okná VELUX.

Väčší komfort v interiéri vďaka jesennej akcii VELUX

Jesenná akcia VELUX funguje na jednoduchom princípe: čím viac strešných okien si zákazník kúpi, tým viac peňazí získa z nákupu späť. Akcia platí na strešné okná zakúpené v období od 15. septembra 2017 do 31. októbra 2017, pričom zákazníci si ju môžu uplatniť do 15. novembra 2017 na www.velux.sk/akcia. Vzťahuje sa na len na strešné okná s trojsklom v produktovej triede Štandard Plus a Premium. Pokiaľ si zákazník kúpi jedno strešné okno, dostane 10 eur späť, ak dve strešné okná tak dokopy mu firma vráti 30 eur späť. Ak sa rozhodne pre tri strešné okná, naspäť získa 60 eur. V prípade, že sa rozhoduje o kúpe ďalších strešných okien s trojsklom, za každé ďalšie získa v určenom období späť 20 eur.

Viac informácií o akcii – na www.velux.sk/akcia.

Akcia umožňuje majiteľom domov premýšľať o rekonštrukcii staršieho, či o stavbe nového domu v úplne inej perspektíve. Viacero strešných okien totiž prinesie intenzívne presvetlenie viacerých miestností. Ich premyslené umiestnenie a kvalitná montáž obohatia zážitok z interiéru a takisto dopomôžu k zdravšiemu bývaniu.

www.velux.sk/akcia

Strešné okná s trojsklom sú kvôli akcii ešte dostupnejšie.

Strešné okná s trojsklom sú kvôli akcii ešte dostupnejšie.

ZDROJ: PR článok spoločnosti VELUX SLOVENSKO spol. s r.o.