Futbalový turnaj JAGA CUP 2021

Jaga Cup 2021
Zdroj: Miro Pochyba

Skvelé individuálne výkony, tímový duch, enormné nasadenie, taktická vyzretosť – to všetko sprevádzalo už 21. ročník futbalového turnaja JAGA CUP, ktorý sa konal 25. augusta 2021 na ihrisku v Pezinku. Aj dvadsiaty ročník turnaja si vybral pekný deň, ktorý sa niesol v znamení elektrizujúcej atmosféry, futbalového zanietenia, kreatívnych súťaží a pečených prasiatok.

Futbalové zápolenie opäť moderoval Slávo Jurko. Mužstvá boli rozdelené do dvoch skupín, z každej skupiny neskôr postúpili do bojov o prvenstvo tí najlepší. Na turnaji mužstiev prvej stavbárskej a developerskej ligy sa opäť stretli družstvá spoločností ITB, JUB, Knauf Insulation, Penta Real Estate, Porfix, Saint Gobain, Schneider Electric, SKSI a Wienerberger. Tohto roku sme privítali aj nových hráčov zo spoločnosti Immocap.

Víťazstvo si odnieslo družstvo SKSI, na druhom mieste skončilo družstvo Porfix a na treťom mieste sa umiestnil Saint Gobain.

Víťazom srdečne gratulujeme, ale ďakujeme aj všetkým zúčastneným družstvám, ktoré opäť pozdvihli úroveň futbalu na Slovensku. Tešíme sa na stretnutie v roku 2022 na 22. ročníku turnaja JAGA CUP.

Pozrite si všetky fotografie z turnaja JAGA CUP 2021.