Galéria(3)

Posuvný systém pre dokonalé presvetlenie interiéru

Partneri sekcie:

Štíhla línia profilov pre maximálne možné presklenie prvku, sklo umiestnené priamo do rámu (s pohľadovou výškou iba 65 mm) či ľahká manipulácia s posuvným krídlom vďaka novému systému kovania – to je len niekoľko výhod systému posuvných dverí Legend Slide od spoločnosti Deceuninck.

Legend Slide (posuvné dvere – profil)
Legend Slide (Deceuninck)_rez profilom spodná časť
Legend Slide (Deceuninck)_rez profilom horná časť

Systém ponúka stabilnú konštrukciu, ktorá umožňuje veľké maximálne rozmery prvku (šírku 4000 mm a výšku 2350 mm). Krídlový systém a špeciálne kovanie zaisťuje ľahké ovládanie krídel s hmotnosťou až 150 kg. V pevnej časti je sklo osadené priamo v ráme. To zaistí väčšie presvetlenie miestnosti a dodá konštrukcii ľahkosť.

Legend Slide (posuvné dvere – profil)
Legend Slide vďaka špeciálnej konštrukcii z PVC profilov a oceľových výstuží poskytuje silnú ochranu proti vlámaniu. | Zdroj: Deceuninck

Pohodlie a dizajn bez kompromisov

Legend Slide vďaka použitiu izolačných trojskiel a profilov so stavebnou hĺbkou 149 mm (rám) a 76 mm (krídlo) dosahuje veľmi dobré tepelnoizolačné parametre. Hodnota Uw je 0,77 W/m2K. Systém nastavuje nové štandardy i v oblasti dizajnu plastových okien.

Legend Slide (posuvné dvere – profil)
Systém je plne kompatibilný s okenným a dverovým systémom Elegant a štýlovo spolu ladia. | Zdroj: Deceuninck

Štíhly dizajn v duchu hliníkových systémov umožňuje veľké presklenie, ktorým získame maximálne presvetlenie interiéru. Súčasným trendom zodpovedajú i ostré hrany a vnútorné zasklievacie lišty spojené v pravom uhle.

Zákazníci si môžu vybrať z 50 farebných odtieňov s rôznou štruktúrou povrchu (hladkou, matnou, metalickou a štruktúrou dreva) pre každý typ stavby.

www.deceuninck.sk

Zdroj: Deceuninck