Moderné stavby s okennými profilmi Elegant Abstract

Partneri sekcie:

Belgický výrobca PVC a kompozitných profilových systémov pre okná a dvere Deceuninck predstavuje prvé projekty s profilmi Elegant Abstract. Predsadený dizajn krídel (úplne zarovnaný s rámom) zaujme štíhlymi, ostrými líniami, ktoré tomuto profilovému radu vyniesli ocenenia German Design Award a Red Dot.

Profily Elegant Abstract predstavujú ideálne riešenie pre modernú architektúru v industriálnom alebo minimalistickom duchu. Na výber je pritom 50 rôznych farieb a povrchových úprav (od metalických odtieňov a matných povrchov pripomínajúcich práškovaný hliník cez rôzne drevodekory až po sýte výrazné farby), plus možnosť hliníkového krytia. Ide o skvelú alternatívu alebo doplnok k hliníkovým oknám.

Profily Elegant Abstract predstavujú alternatívu k hliníkovým oknám. Majú výborné tepelnoizolačné i zvukovoizolačné vlastnosti.
Profily Elegant Abstract predstavujú alternatívu k hliníkovým oknám. Majú výborné tepelnoizolačné i zvukovoizolačné vlastnosti. | Zdroj: Deceuninck

Okná s profilmi Elegant Abstract zaisťujú maximálnu tepelnú (Uf = 0,94 W/m²K) i zvukovú izoláciu, ochranu proti vlámaniu a možnosť zasklenia veľkých plôch – technológia lepenia skiel umožňuje výrobu krídla s výškou až 2,5 m. Materiál (PVC) je plne recyklovateľný, a to až 10x bez straty kvality. Životnosť jedného materiálu sa dá recykláciou predĺžiť až na 300 rokov.

Technológia lepenia skiel umožňuje výrobu krídla s výškou až 2,5 m.
Technológia lepenia skiel umožňuje výrobu krídla s výškou až 2,5 m. | Zdroj: Deceuninck

Viac informácií získate na www.deceuninck.sk

Zdroj: Deceuninck, spol. s r.o.