Partner sekcie:
  • Stavmat
  • Vaillant
  • KM BETA

Na farbe záleží

Na farbe záleží

Aktuálne trendy v navrhovaní stavieb presúvajú pozornosť z interiéru budovy na exteriér. Čoraz štedrejší priestor pre zasklené plochy na fasádach budov znamená nielen vzdušnejší a presvetlený domov. Je tiež výzvou pre výsledný architektonický výraz stavby. Deceuninck, výrobca kvalitného základu pre okná a dvere z PVC, preto prináša na náš trh rozšírený sortiment farieb.

Súčasné okenné profily musia zdatne sekundovať možnostiam fasády najmä životnosťou, ale aj širokou ponukou farieb. Plastové okná dlhodobo potvrdzujú svoju dobrú povesť v oblasti tepelnoizolačných vlastností, odolnosti a dostupnosti. Vďaka spoločnosti Deceuninck sa estetické možnosti plastových profilov značne rozšírili.

Päť farebných svetov

farebné plastové okno,okenné profily,Deceuninck,PVC fólieKvalitné plastové okno alebo zdvíhavo – posuvné dvere si aktuálne môžete zaobstarať až v 40 farebných vyhotoveniach s rozličnou štruktúrou povrchu. Jedinečný vzhľad okien sa dosahuje osvedčenou technológiou fóliovania, pri ktorej sa kvalitná PVC fólia lepí priamo na profil.

Pre prehľadnejšiu orientáciu sú farebné fólie rozdelené do piatich skupín podľa typu farieb, povrchovej štruktúry a ich dostupnosti pre jednotlivé profilové systémy. „Typológia farieb vychádza z preferencií našich zákazníkov. Veľmi jednoducho im vieme ponúknuť vhodné alternatívy na riešenie ich stavby,“ vysvetľuje nový systém triedenia farieb Ing. Ondřej Fridrich, marketingový manažér spoločnosti Deceuninck.

Skupina architektonické farby ponúka 5 farebných odtieňov exkluzívnych fólií Titanium Plus s metalickým vzhľadom. Výber zo 6 dlhodobo najobľúbenejších farieb, dostupných pre všetky okenné aj dverné systémy, umožňuje skupina klasických farieb, ktorá je charakteristická elegantnou kresbou štruktúry dreva. Individualistom ulahodia nadčasové farby s ponukou 12 jednofarebných odtieňov fólií s jemnou povrchovou štruktúrou dreva.

farebné plastové okno,okenné profily,Deceuninck,PVC fólieRozšírená ponuka 13 drevodekorov vrátane úplne nových farieb v sortimente Deceuninck je zaradená do skupiny tradičné farby, ktorá ponúka vyhotovenia s výraznou i jemnou drevenou kresbou domácich a exotických drevín. Milovníkov modernej architektúry oslovia trendové farby so 4 módnymi odtieňmi sivej zdôraznené jemnou perlovou povrchovou štruktúrou.

Výnimočná odolnosť vďaka farbe
Farebná povrchová úprava plastového profilu nie je iba otázkou vzhľadu. Vďaka povrchovej úprave fóliovaním nadobudnú okná dôležité vlastnosti, ktoré pozitívne ovplyvnia ich životnosť a údržbu. Kvalitné PVC fólie sa vyznačujú vysokou stabilitou farby a prispievajú k zvýšenej mechanickej odolnosti okien. Vysoko odolné a trvanlivé fólie sú totiž extrémne odolné proti vplyvom počasia, vysokým teplotám a UV žiareniu. Povrch okenného profilu stačí jednoducho očistiť, nevyžaduje sa žiadna špeciálna starostlivosť alebo údržba.

Viac informácií na www.okno-centrum.sk

–>–>