Geberit Bambini – Hravé a edukatívne sanitárne priestory

4BAM M1 2 02 low
Zdroj: Geberit

Deti objavujú svet hravou formou. Je pekné, keď môžu v škôlke, škole a iných zariadeniach používať sanitárne priestory, ktorých vybavenie podporuje ich vývoj, pričom je zároveň hygienicky bezpečné a vhodné na každodenné používanie.

Umývadlový priestor pre hravé učenie

Deti sa milujú hrať s vodou. Umývadlá so špeciálne hladkým povrchom priamo nabádajú k pokusom s vodou. Kaskádovo inštalované umývadlá premenia umývanie a čistenie zubov na zábavnú hru. Deti všetkých vekových kategórií nájdu umývadlo umiestené vo vhodnej výške.

Umývadlové riešenia Geberit možno prispôsobiť individuálnym požiadavkám a daným priestorovým dispozíciám. V ponuke sú umývadlá rôznych veľkostí a tvarov vrátane umývadiel v špeciálnom vyhotovení. Umývadlá možno doplniť veselými detskými vodovodnými batériami. V ponuke je páková aj elektronická verzia.

Stimuluje učenie hrou: vďaka odnímateľnej doske môže byť horné umývadlo naplnené vodou po bezpečnostné otvory.
Stimuluje učenie hrou: vďaka odnímateľnej doske môže byť horné umývadlo naplnené vodou po bezpečnostné otvory. | Zdroj: Geberit
elný panel umývadiel možno zladiť s interiérom kúpeľne.
Čelný panel umývadiel možno zladiť s interiérom kúpeľne. | Zdroj: Geberit
Páka stojančekovej batérie v tvare bejzbalovej čapice so šiltom deti pobaví a rozvinie ich predstavivosť.
Páka stojančekovej batérie v tvare bejzbalovej čapice so šiltom deti pobaví a rozvinie ich predstavivosť. | Zdroj: Geberit

Detské WC s opierkami

WC misy so zníženou inštalačnou výškou a hravými doplnkami pomôžu deťom zvládnuť návyk chodenia na toaletu. Veselé sedadlo v tvare korytnačky s bočnými opierkami dodáva deťom pocit istoty. Detské WC s nohami je nielen úsmevné, ale aj praktické: deti, ktoré ešte nedosiahnu nohami na podlahu si môžu chodidlá oprieť o nohy WC misy. Splachovacie tlačidlá s rôznofarebnými ovládacími poliami na malé a veľké spláchnutie je zábavné a nabáda deti už od malička k ekologickému správaniu.

Detské sedadlo v tvare korytnačky má bočné opierky ktoré dodávajú dieťaťu pocit istoty.
Detské sedadlo v tvare korytnačky má bočné opierky ktoré dodávajú dieťaťu pocit istoty. | Zdroj: Geberit
Stojacie WC s levími labkami poskytuje malým deťom oporu na nohy.
Stojacie WC s levími labkami poskytuje malým deťom oporu na nohy. | Zdroj: Geberit

Hygiena hrou

Pri navrhovaní sanitárnych priestorov v škôlkach hrajú veľmi dôležitú rolu hygiena, jednoduché čistenie a bezpečnosť. Nemožno však zabudnúť ani na zábavu, s ktorou si deti vypestujú hygienické návyky oveľa ľahšie a rýchlejšie.

www.geberit.sk/bambini

ZDROJ: PR článok spoločnosti Geberit Slovensko s.r.o.