Pre osobitosť a jedinečnosť vašej kúpeľne ponúkame eleganciu, nápaditý dizajn a najvyššiu kvalitu

Venus

Radiátory P.M.H. sa radia medzi exkluzívne značky. Radiátory je možné zapojiť na elektrinu, centrálne vykurovanie alebo kombinovane. V ponuke sú aj elektrické sušiaky vykurované vnútorným vykurovacím káblom „suchá báza". Radiátory sú ponúkané v mnohých rozmeroch a farebných vyhotoveniach. V ponuke nájdete aj príslušenstvo k radiátorom v podobe háčikov, držadiel, ale aj ventilov a vykurovacích tyčí.

Venus, Fenix – elektrické sušiaky sú veľmi praktické a flexibilné, vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele. Otočné ramená poskytujú minimalistický vzhľad. Ramená radiátorov je možné otočiť o 180° a umožňujú jednoduché zavesenie uterákov. Tento elektrický sušiak je vykurovaný vnútorným vykurovacím káblom. Vypínač sa nachádza na spodnej strane sušiaka. Zákazník má na výber pripojenie so skrytým elektrickým pripojením alebo pomocou kábla.

Radiátor Retro

Dizajnový radiátor Retro je tvarovo netradičný model s možnosťou napojenia na elektrické, centrálne a kombinované vykurovanie. Skladá sa zo samotného rebríkového radiátora a elegantného krytu ukotveného pomocou magnetov. Obe časti radiátora sú v rovnakom farebnom vyhotovení. Kryt z radiátora Retro je možné kedykoľvek odmontovať a urobiť jeho potrebnú kontrolu a údržbu. Na výber je štruktúrovaná povrchová úprava – červená, čierna, biela a béžová. Štruktúrovaný povrch je nenáročný na údržbu.

Radiátor Retro

Radiátor Kronos

„Facelift“ radiátora Kronos zvýraznil jeho eleganciu. Doplnil sa okrasnou stredovou lištou s eloxovou úpravou. Lištu je možné v prípadnej potreby jednoducho demontovať.

Radiátor Kronos

Radiátor Theia

Radiátor Theia je veľmi obľúbený pre svoj vzhľad, ktorý vnesie dotyk elegancie a luxusu do každej kúpeľne. Dômyselne navrhnutá konštrukcia radiátora umožňuje jednoduché zavesenie uterákov zo strany alebo na háčiky, ktoré sú umiestnené na 2 vertikálnych rúrkach. Radiátor má pripojovací rozstup 100 mm. Rozmery radiátora sú 500 × 940, 500 × 1 540. Možno využiť napojenie na centrálne vykurovanie, kombinované alebo len na elektriku. K dispozícii je v niekoľkých farebných vyhotoveniach a v chróme. Možno vyrobiť aj obrátený variant.

Radiátor Theia

Vykurovacia tyč – PMH-HT2

Elektrické vykurovacie teleso s termostatom umožňujúce nastavenie teploty v rozmedzí 30 – 60 °C. Dvojstupňová ochrana proti prehriatiu. Funkcia proti zamrznutiu tekutiny. Nízka spotreba energie počas prevádzky vďaka pokročilej elektronike. Dvojhodinové nastavenie maximálneho výkonu s automatickým vrátením na pôvodné nastavenie (+2h BACK) alebo automatickým vypnutím (funkcia -2h OFF). Termostat je možné otáčať o 320° (ľahšia montáž).

Zdroj: PR článok spoločnosti P.M.H. – Invest & Trade spol. s. r. o

Komentáre