Sedna nordic vypinac
Galéria(8)

SEDNA: Nová generácia zásuviek a vypínačov inšpirovaná interiérovým dizajnom

Sedna Design/Elements od Schneider Electric zaujme špičkovým dizajnom a funkcionalitou, ale poteší aj nejedného elektrikára: uľahčí montáž, šetrí čas a prináša množstvo šikovných riešení.

black white
CM 1752 45454 Sedna
Sedna nordic vypinac
Sedna nordic
Sedna pure natural vypinac
Sedna pure natural
Sedna vintage gold vypinac
Sedna vintage gold

Unikátny prírodný vzhľad, množstvo kombinácií

Pre väčšinu zákazníkov už nie je dôležité iba praktické umiestnenie zásuviek a vypínačov – ich predstavou je aj dokonale zladený interiér a maximálny komfort. S novým radom Sedna od Schneider Electric im okrem inovatívnych funkcií ponúknete prémiový dizajn, ktorý zladí ich domov do posledného detailu – a pritom ušetríte aj ich peňaženku.

Sedna Design ponúka 4 farebné prevedenia (medzi nimi aj dizajnový hit, výrazný Antracit), Sedna Elements upúta vzhľadom prírodných materiálov ako drevo, kov, kameň či sklo. Materiály sa dajú kombinovať, zákazníci si preto môžu “vyskladať” vypínač podľa svojich predstáv.

Sedna vintage gold
Zdroj: SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA

Inovácie bez kompromisov

Automatické spínanie svetiel vďaka detektorom pohybu, pohodlné udržiavanie príjemnej izbovej teploty pomocou termostatov alebo nastavenie tej správnej svetelnej atmosféry pomocou stmievačov. Tieto a mnohé iné funkcie pomáhajú uľahčiť život a zvýšiť komfort každej vekovej skupine.

Vývojári Schneider Electric mysleli aj na praktické detaily: USB nabíjačka s držiakom smartfóny “zdvihne” nad úroveň zeme a chráni ich tak pred poškodením. Ergonomický tvar zabraňuje usadzovaniu prachu.

black white
Zdroj: SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA

Sedna poteší aj elektrikárov

Profesionáli ocenia najmä úsporu času vďaka jednoduchej montáži. Vďaka premyslenému 8-bodovému zacvakávaciemu systému si poradia aj s nerovnými stenami a do jedného rámčeku pohodlne zapoja až päť prístrojov.

Rad Sedna Design zároveň disponuje klasifikáciou IP20 a IP44 pre použitie v kúpeľni či iných miestnostiach s vysokou vlhkosťou.

Prekvapte svojho klienta detailami, ktoré splnia aj jeho najnáročnejšie požiadavky na dizajn a inovácie. Nový rad Sedna od Schneider Electric dá tvar jeho predstavám a premení bývanie na vysnívaný domov do poslednej zásuvky. A ako bonus, uľahčí montáž a ušetrí množstvo času i nákladov.

Sedna pure natural vypinac
Zdroj: SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA

Viac informácií nájdete na stránke www.se.com/sk alebo www.mojvypinac.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o.