Dizajnové radiátory

image 100993 25 v1

Spoločnosť P.M.H. ponúka širokú škálu modelov a typov radiátorov českej výroby. Sú vhodné nielen do kúpeľne, ale vďaka zaujímavému dizajnu ich možno umiestniť i do chodieb, obývačiek a iných bytových priestorov.

Retro je radiátor, ktorý nájde využitie v každom interiéri. Je vhodný nielen do vašej kúpeľne, ale i do obývačky, haly atď. Zaoblená hrana radiátora evokuje vzhľad masívneho radiátora. Rúrky tesne kopírujú kryt radiátora, čo zaisťuje plynulú manipuláciu s uterákmi. Systém montáže je rovnaký ako pri radiátore Pegasus (PMH). Možno ho napojiť cez stredové pripojenie či zboku. Možno ho využiť na kombinované vykurovanie alebo na vykurovanie len elektrinou. K dispozícii je mnoho jeho farebných variantov. Po novom sa dodáva aj v chrómovej verzii. V tomto vyhotovení Retro pôsobí veľmi luxusným dojmom. Navyše je v ponuke mnoho chrómového príslušenstva – od dizajnových ventilov až po vykurovacie tyče.

www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-retro-p2.html

  

Theia, praktický pomocník s dotykom elegancie – radiátor Theia je veľmi obľúbený vďaka svojmu vzhľadu, ktorý vnesie dotyk elegancie a luxusu do každej kúpeľne. Dômyselne navrhnutá konštrukcia radiátora umožňuje jednoduché zavesenie uterákov zboku alebo na háčiky umiestnené na 2 vertikálnych rúrkach. Radiátor má pripájací rozstup 100 mm a rozmery 500 × 940, 500 × 1 540 mm. Možno využiť napojenie na centrálne vykurovanie, kombinované alebo pripojenie na elektrinu. Je dostupný v niekoľkých farebných vyhotoveniach a v chrómovej verzii. Možno vyrobiť i otočený variant.

www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-theia-p12.html

 

Radiátor Coral nadväzuje na úspešný radiátor Rosendal, ktorému je konštrukčne veľmi podobný. Vyznačuje sa opäť dômyselným rozložením háčikov na jednoduché zavesenie uterákov. Vyrába sa vo verzii s tromi, štyrmi až šiestimi rúrkami s priemerom 26 mm. Dostať ho v chrómovom vyhotovení. Výška radiátora Coral je 1 200 mm. Šírka môže byť 200, 275, 350, 425 mm. Radiátor je možné pripojiť ako na centrálne, kombinované, tak i elektrické vykurovanie. Coral je vhodný nielen do vašej kúpeľne, ale aj kuchyne, chodby, predsiene… 

www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-coral-p17.html

Hranatý radiátor Pluto – kúpeľňový radiátor Pluto s hranatými profilmi rúrok patrí medzi najužšie radiátory na trhu. Je dostupný so šírkou 105, 245, 385 mm a výškou 1 500 mm. Dopĺňajú ho hranaté háčiky v dvoch radoch na ľahké zavesenie uterákov. V ponuke je v niekoľkých povrchových úpravách – chróm, antracit, béžová, štruktúrna čierna, bordó. Pluto je vhodný na centrálne, kombinované alebo elektrické vykurovanie. Viac informácií na www.pmh-co.sk

www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-pluto-p20.html

ZDROJ: PR článok spoločnosti P.M.H.-Invest & Trade spol