Nová generácia nabíjacích batérií GP ponúka lepšie vlastnosti i dizajn

image 86880 25 v1

Spoločnosť GP Batteries uvádza na náš trh novú generáciu nabíjacích batérií ReCyko+ a ReCyko+ Pro. Tieto nové rady ponúkajú vylepšené vlastnosti ako je napríklad technológia EnergyLock zaručujúca nízke samovybíjanie i nový dizajn odkazujúci na jednoduchosť a eleganciu.

V neposlednom rade je potom prínosom nových nabíjacích batérií GP finančná úspora v rádoch 500 – 800 EUR na jednu batériu v porovnaní s batériou rovnako výkonnou, ale nenabíjacou. Batérie ReCyko+ a ReCyko+ Pro využívajú najmodernejšie výrobné technológie a nadväzujú na úspešné a mnohokrát ocenené predchádzajúce rady. Všetky sú tiež novo prednabité z výroby a tým pádom pripravené ihneď na použitie.

Novinka ReCyko+ Pro Photo&Flash
Nabíjacie batérie ReCyko+ Pro Photo&Flash sú horúcou novinkou určenou pre amatérskych i profesionálnych fotografov. Vynikajú veľmi rýchlou odozvou na zhotovenie viacerých fotografií v krátkom intervale, takže neprídete o žiadny z momentov, ktorý chcete zachytiť. V porovnaní s konkurenciou disponujú tiež veľmi vysokou výdržou – na jedno nabitie zhotovíte až 1 400 snímok. Nabiť ich pritom môžete až päťstokrát.

ReCyko+ Pro Professional
Nabíjacie batérie GP ReCyko+ Pro Professional sú druhou generáciou obľúbených batérií GP ReCyko+, ktoré v predchádzajúcich rokoch získali mnohé ocenenia. Tieto batérie sú vhodné najmä do zariadení s nízkym odberom energie, alebo pre veľmi časté dobíjanie – nabiť ich môžete viac než 1 500x! Hodia sa teda do svietidiel, prenosných rádií či reproduktorov, fotoaparátov, hračiek, detských elektronických opatrovateliek, hodín či diaľkových ovládačov. Ak nie sú používané, vydržia byť vďaka technológii EnergyLock nabité dlhý čas – po 60 mesiacoch skladovania poskytnú až 70 % pôvodnej kapacity!

ReCyko+
Nabíjacie batérie ReCyko+ vynikajú vysokou kapacitou, typy AA 2 700 a AAA 1000 majú dokonca jednu z najvyšších kapacít na našom trhu. Batérie ReCyko+ vydržia viac než 300 nabíjacích cyklov a ako ostatné batérie tejto generácie disponujú nízkym samovybíjaním. Vhodné sú najmä do zariadení s požiadavkou na maximálnu možnú výdrž ako sú svietidlá, prenosné rádiá, reproduktory, fotoaparáty či hračky. Verzia batérií ReCyko+ s nižšou kapacitou naopak dobre poslúži aj v menej náročných zariadeniach ako sú DECT telefóny, vysielačky, diaľkové ovládače a pod.

ReCyko USB nabíjačka GP U421

Najnovšia GP nabíjačka U421 obsahuje USB kábel, vďaka čomu je možné ju používať takmer kdekoľvek. Napájať ju môžete z elektrickej siete, z cigaretovej zásuvky v aute, z USB konektora notebooku, powerbanky i na cestách – vo vlaku či lietadle. K pohodliu pri cestovaní prispieva aj jej malá veľkosť a nízka hmotnosť. Táto nová nabíjačka má niekoľko režimov fungovania vrátane inteligentnej diagnostiky, prehľadnej a jednoduchej LED indikácie, ktorá automaticky ukončí nabíjanie, keď je to potrebné. Nový dizajn nabíjačky navyše umožňuje jednoduché vkladanie a vyberanie batérií. Prepojovací micro USB kábel je súčasťou balenia.

O spoločnosti EMOS

Výhradným dovozcom GP Batteries je česká spoločnosť EMOS, ktorá tento rok oslavuje 25 rokov od svojho vzniku. Okrem dovozu produktov značky GP Batteries vyrába a distribuuje EMOS elektro tovar pod vlastnými značkami EMOS, BENsat, Raver a EmGo. Produkty týchto značiek je možné nájsť v sieťach Makro, Globus, Kaufland, OBI a na ďalších miestach po celej ČR. EMOS zamestnáva viac než 200 ľudí v ČR a v dcérskych spoločnostiach v Poľsku, Slovinsku, Maďarsku a na Slovensku. Spoločnosť so sídlom v Přerove ako jediná u nás disponuje vlastným laboratóriom, v ktorom produkty testuje.

www.gpbaterie.sk a www.emos.sk

KategórieUdalosti