CONECO a RACIOENERGIA – moderné riešenia pre stavbu a rekonštrukciu

image 71674 25 v1

Medzinárodný veľtrh stavebníctva CONECO v bratislavskej Inchebe už tradične odštartuje stavebnú sezónu na Slovensku. V poradí 36. ročník veľtrhu zaraďuje do svojho profilu aktuálne témy, ktoré reagujú na súčasnú situáciu v stavebníctve, a zároveň prinesie množstvo noviniek. Výsledkom kombinácie CONECA s 25. ročníkom veľtrhu energetickej efektívnosti RACIOENERGIA sú progresívne a obnoviteľné zdroje energie, pasívne a nízkoenergetické domy, revitalizácia budov a drevostavby.

Motto vlaňajšieho ročníka CONECA  „Moderne a úsporne“ sa v roku 2015 posilňuje do  konkrétnejšej  podoby. Celá ponuka na veľtrhu CONECO/RACIOENERGIA je zameraná na úspory pri výstavbe a prevádzke domov. Ponuka sa začína pri základných stavebných materiáloch a končí sa pri vnútorných riadiacich  inteligentných systémoch. Novinkou veľtrhu je špecializovaná sekcia VODA. Tejto téme je venovaná aj odborná konferencia zameraná na udržateľný rozvoj, protipovodňové opatrenia, či podporu v oblasti vodného hospodárstva.

Medzinárodné veľtrhy stavebníctva a energetickej efektívnosti CONECO a RACIOENERGIA sa uskutočnia od 25. do 28. 3. 2015. Viac na www.coneco.sk.

KategórieUdalosti