Hotel Nobu

Partneri sekcie:

Nový varšavský hotel Nobu zaujme na prvý pohľad. Sedempodlažná budova vstupuje do verejného priestoru masívnymi betónovými balkónmi v antracitovej farbe

Dynamický vzhľad je umocnený ich striedavým ustupovaním a zaoblením fasády na nároží. Mimoriadne výrazné sú potom sklenené výplne vytvárajúce jednoliatu plochu, ktorá pripomína nesčerenú vodnú hladinu.

Umožnil to práve nový bezrámový posuvný systém MB-SKYLINE od firmy ALUPROF, jednej z európskych lídrov v oblasti hliníkových systémov. Maximum svetla, maximum vzdušnosti, maximum elegancie a predovšetkým neobmedzený výhľad do okolia.

Zdroj: ALUPROF

Veľké presklené plochy sú dlhé roky trendom modernej architektúry a výrobcovia sa snažia týmto požiadavkám architektov – a koniec koncov i užívateľov – vyhovieť. Jedným z najlepších riešení sú takzvané bezrámové posuvné konštrukcie.

Zdroj: ALUPROF

Vyu­žitie nájdu ako pri fasádach kancelárskych budov či práve hotelov, tak i pri moderných rodinných domoch a apartmánoch, kde sa hodia napríklad na prepojenie vnútorných priestorov so záhradou či terasou. Skrátka, všade tam, kde má investor záujem o nadčasový vzhľad.

www.aluprof.eu

Zdroj: PR článok Aluprof