Galéria(3)

Nové okno Internorm KF 510 ocenené Zlatou plaketou

Partneri sekcie:

Plastovo-hliníkové okno KF 510 od Internormu je jednou z noviniek roka 2022 a na výstave Coneco Racioenergia získalo ZLATÚ PLAKETU za unikátny typ kovania so špičkovými parametrami. Toto okno je prísľubom kvality, dizajnu a bezpečnosti pre ten najvyšší komfort bývania.

Dokonalé spojenie dizajnu a technológie v modeli okien Internorm KF 510

Revolučný prístup k dizajnu prémiového okna KF 520 sa pri modeli KF 510 od spoločnosti Internorm stáva novým štandardom. Extrémne úzky rám zvyšuje podiel skla a tým umožňuje čo najväčší dopad svetla.

Okrem puristického dizajnu okien zaručuje jedinečný a bezkonkurenčný uzamykací systém I-tec Secure aj vynikajúcu ochranu proti vlámaniu: namiesto vyčnievajúcich uzamykacích čapov používa spoločnosť Internorm integrované uzamykacie klapky, ktoré prakticky znemožňujú vypáčenie okna.

Vďaka tomuto systému sa v ráme nenachádzajú žiadne vyčnievajúce časti kovania, čo uľahčuje čistenie a údržbu hladkého povrchu.

Zdroj: Internorm

„S oknom KF 510 ponúka Internorm nový dizajnový štandard pre širokú cieľovú skupinu. V kombinácii s našou patentovanou a prelomovou technológiou uzamykania I-tec Secure nastavujeme nové štandardy v celom oknárskom priemysle z hľadiska bezpečnosti a inovácií,“ hovorí o inovatívnom produkte spolumajiteľ spoločnosti Internorm Christian Klinger.

Prémiová povrchová úprava skla ECLAZâ je už súčasťou štandardnej výbavy všetkých okien Internorm. Priepustnosť svetla 77 % a priepustnosť energie 60 % zabezpečuje výrazne viac denného svetla a vyššiu energetickú účinnosť. Ide o okno, ktoré má na prvý pohľad najväčšiu stavebnú hĺbku, a pritom najmenšiu pohľadovú šírku na trhu.

Extrémne úzky rám zvyšuje podiel skla, čím umožňuje čo najväčší prestup svetla, zvlášť pri malých rozmeroch okien. Zateplenie v komore pred oceľovou výstuhou garantuje špičkové tepelnoizolačné vlastnosti pri dokonalej stabilite rámu s rokmi osvedčenou oceľovou výstuhou. Oceľ už nie je slabým miestom rámu.

Zdroj: Internorm

Vďaka I-tec Insulation izolačný granulát rovnomerne vypĺňa komory okna po celom obvode, čím zlepšuje tepelnú izoláciu. Plne integrovaný uzamykací systém I-tec Secure zaisťuje nielen maximálnu bezpečnosť, ale aj jednoduché čistenie. Celoobvodové spojenie sklenenej tabule s oknom – I-tec zasklenie zaisťuje vynikajúcu stabilitu a ochranu proti vlámaniu. Hranatý dizajn krídla a rámu je ideálny pre architektonický štýl home pure modernej a puristickej architektúry.

Zdroj: Internorm

Internorm prináša inovácie a trendy v dizajne

Spoločnosť Internorm je už mnoho rokov priekopníkom a novátorom v oknárskom odvetví. Už v minulosti na seba hornorakúsky výrobca okien upozornil revolučnými technológiami a vášňou pre nové výrobné trendy, pričom stanovil nové štandardy, ktoré neskôr prevzal ako normu celý oknársky priemysel v Európe.

Či už ide o trojité zasklenie, lepenie izolačného skla v ráme krídla, revolučnú inovatívnu sériu na trhu známu pod názvom I-tec, prémiové produkty alebo digitálne inovácie v oblasti servisu, Internorm pravidelne potvrdzuje svoje vedúce postavenie vo vývoji okenných a dverových systémov orientovaných na budúcnosť.

Viac info na www.internorm-okna.sk

Zdroj: PR článok Internorm s. r. o.