doka novinky na veltrhu bauma 2013
Galéria(4)

DOKA-novinky na veľtrhu bauma 2013

Spoločnosť Doka prezentovala na veľtrhu bauma 2013 inovácie rozdelené do štyroch tematických svetov: „Residential“ – Obytné súbory, „ Highrise“ – Výškové budovy, „Transport“ – Doprava, „Energy“ – Energia.

doka novinky na veltrhu bauma 2013 6761 big image
tunnel cc img 1710 big image
doka 2013 04 xbright img 01 big image
Doka expo pavilón s výstavnou plochou 3 500 m2 na výstave bauma 2013 v Mníchove.

Portfólio stropných systémov je tentokrát doplnené panelovým beznosníkovým ručným debnením Dokadek 30 skonštruovaného z ľahkej oceľovej konštrukcie s popráškovanými rámami a s pevnou Xlife-doskou. Výstavbu výškových budov je odteraz možné uľahčiť nasadením novovyvinutého celoplošného ochranného štítu Xclimb 60 s rámovou konštrukciou Xbright, ktorá umožňuje bezpečnú prácu na stavbe a ponúka v najvyšších úrovniach stavby ochranu pred vplyvmi počasia. Nová generácia SKE100 plus je k dispozícii v troch štandardných prevedeniach: s pojazdnou jednotkou, s pracovnou plošinou pre vystužovanie a so stĺpovým systémom (novovyvinutý špeciálne pre šachty ako aj pre stavebné konštrukcie s obmedzeným pracovným priestorom).

Nový tunelový systém DokaCC je prvý systém špeciálne koncipovaný a optimalizovaný pre otvorenú výstavbu tunelov. Vďaka produktom ako priehradové debnenie D35, nosníkové debnenie Top100 tec alebo schodisková veža Staxo 100 prináša Doka flexibilné riešenia pre každý konštrukčný tvar elektrární.

Viac informácií nájdete na www.doka.skV novom svetle: Rámové opláštenie Xbright okrem ochrany pred pádom a pred poveternostnými vplyvmi zabezpečuje svojou žltou polykarbonátovou výplňou dobré a prirodzené osvetlenie všetkých pracovných úrovní.  Nový tunelový systém DokaCC pre výstavbu otvorených tunelov umožňuje rýchly, efektívny a bezpečný postup prác.

–>–>