Bramac si z veľtrhu CONECO 2009 odniesol dve ocenenia

Z jubilejného 30. ročníka najväčšieho veľtrhu stavebníctva CONECO, ktorý prebiehal v Inchebe od 31. 3. do 4. 4. 2009, si spoločnosť Bramac – strešné systémy, spol. s r.o. odniesla dve ocenenia.  Bramac vyhral cenu Zlatý Leonardo za najkreatívnejšiu expozíciu na výstave, ktorá sa udeľuje výstavným expozíciám tradične každý rok. V súťaži o najlepšie exponáty, ktoré dlhodobo veľmi priaznivo ovplyvňujú kvalitu stavebných výrobkov, stavebných konštrukcií a stavebných prác, získal Bramac Čestné uznanie za Solárnu strechu Bramac.


Cena Zlatý Leonardo za najkreatívnejšiu expozíciu
Bramac sa na tohtoročnom Conecu predstavil s novým stánkom. Keďže Bramac si tento rok pripomína 15. výročie na slovenskom trhu, chcel sa predstaviť v primeranom štýle k tejto udalosti. Stánok bol dvojpodlažný, s niekoľkými úrovňami panelov so škridlami, rozmiestnený na ploche 100 m2.

Čestné uznanie za Solárnu strechu Bramac
Túto cenu Bramac získal hlavne vďaka výhodám produktu – estetické zapustenie do úrovne strechy, jednoduchá a rýchla montáž, vynikajúce kvalitatívne parametre kolektora (hlavne vysoká, až 90%-ná citlivosť absorbéra) a bezplatný servis spoločnosti Bramac spojený s dodávkou výrobku (poradenstvo, naprojektovanie solárnej zostavy, zabezpečenie montáže vrátane celého systému).

Tohtoročné CONECO sa konalo spolu s veľtržnými podujatiami Racioenergia, Climatherm, Conecoinvest a Slovrealinvest. Možnosť prezentácie využilo 821 spoločností zo SR, ČR, Rakúska, Belgicka, Fínska, Francúzska, Nemecka, Maďarska, Talianska, Poľska, Ruska, Španielska a Turecka na výstavnej ploche 57 750 m2.

Veľtrh pritiahol 179 688 návštevníkov zo Slovenska, ale aj z okolitých krajín. Vystavovatelia prezentovali vo svojich výstavných expozíciách to najnovšie a najzaujímavejšie z trendov v stavebníctve a súvisiacich odvetviach. Do centra pozornosti sa postupne presúvajú riešenia, ktoré minimalizujú energetické náklady a dôležitou sa stáva aj otázka ekológie.

Zdroj: BRAMAC – strešné systémy, spol. s r.o.