Partneri sekcie:

Nový online sprievodca svetom hydroizolácií

image 86139 25 v1

Spoločnosť Mapei spustila nový web www.razaporiadne.sk. Jeho cieľom je prinášať praktické riešenia, pracovné postupy a inšpiráciu pre stavebníkov i profesionálov z oblasti navrhovania a zhotovovania hydroizolácií. 

Vizuálne čistý dizajn s praktickou funkcionalitou sprevádza návštevníka riešeniami pre zabezpečenie hydroizolácií v kúpeľniach, bazénoch, na terasách a balkónoch. Nechýbajú ani riešenia pre hydroizoláciu spodnej stavby a strechy. „Hydroizolácie Mapei chránia stavby už takmer 80 rokov. Naše výrobky sú súčasťou bežných kúpeľní, ale aj náročných stavebných konštrukcií, ako sú strechy alebo mosty. Podklad spoľahlivo chránia bez ohľadu na veľkosť, či spoločenský význam projektu. Pomocou nového webu sa snažíme podporiť dopyt po hydroizolačných systémoch, vďaka ktorým sa zvyšuje životnosť stavby, a zároveň prezentovať kompetenciu Mapei v tejto oblasti,“ hovorí Stana Radivojevič, marketingová manažérka Mapei.

Dôraz na praktickosť

Stránka www.razaporiadne.sk ponúka tri rôzne riešenia pre každú konštrukciu, a to v závislosti od toho, či ide o novostavbu, rekonštrukciu alebo rýchle riešenie. Spolu s informáciami o vhodných produktoch tu návštevník nájde aj praktické pracovné postupy. Odborníci Mapei budú pravidelne prinášať odpovede na často sa opakujúce otázky, s ktorými sa stavebníci stretávajú pri zhotovovaní hydroizolačných systémov. Ako inšpirácia slúži sekcia s referenčnými stavbami zo Slovenska i sveta, na ktorých sa uplatnili hydroizolačné systémy Mapei.

„Cieľom webu razaporiadne.sk je priniesť čitateľovi odpovede na konkrétne otázky a problémy pri realizácii spoľahlivého hydroizolačného systému. Sme presvedčení, že sa stane zdrojom užitočných informácií pre odbornú i širokú verejnosť,“ dopĺňa Stana Radivojevič.

www.razaporiadne.sk