Partner sekcie:
  • Stavmat

Veľtrh Aqua-therm Nitra opäť ovládne veľtrhové dianie v odbore TZB na Slovensku

veltrh aqua therm nitra opat ovladne veltrhove dianie v odbore tzb na slovensku

Stalo sa už tradíciou, že začiatkom roka sa Nitra stáva mestom stretnutie expertov z oblasti vykurovania, ventilácie, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky. Tento rok už po 15. raz otvorí svoje brány v dňoch 12. až 15. februára 2013 na výstavisku Agrokomplex v Nitre.

Nikto z odboru TZB nechce na tohtoročnom veľtrhu Aqua-therm Nitra chýbať

Nutnosť hľadať maximálne úspory za teplo, plyn a vodu sú paradoxne príčinou aj toho, že napriek neľahkej ekonomickej situácii je tohtoročný jubilejný Aqua-therm Nitra opäť najprestížnejšou prehliadkou v oblasti technického zariadenia budov na Slovensku. „Firmy z odboru TZB vedia, že ľudia dnes hľadajú nové cesty, ako znížiť náklady na prevádzku bytov, domov, ale aj firiem, a preto zamieria práve na tento jediný veľtrh, kde na jednom mieste nájdu novinky, rady odborníkov a ešte môžu niektoré výrobky, napríklad kotly, tepelné čerpadlá či vybavenie kúpeľní, kúpiť s výraznou zľavou,“ hovorí manažér projektu Michal Drážďanský z usporiadateľskej agentúry MDL Expo, s. r. o.

Veľtrh Aqua-therm Nitra je dnes najdôležitejším podujatím pre profesionálov z odboru TZB na Slovensku a zároveň najprestížnejšou prehliadkou špičkových značiek v odbore a jedným z hlavných veľtrhov na výstavisku Agrokomplex. Vzrastajúci záujem o účasť zo strany záujemcov, ale aj zo strany návštevníkov je toho dôkazom. Aqua-therm v posledných rokoch zažíval nárast záujmu zo strany odborných firiem v priemere o 15 % ročne a tento trend si udržal aj v roku 2013. Z celkového počtu 127 vystavovateľov na hrubej výstavnej ploche 7 550 m2 je opäť okolo 15 % nových účastníkov, a to nielen zo Slovenska a Českej republiky, ale aj z Rakúska, Talianska, Maďarska, Poľska a Turecka.

Koho na veľtrhu stretnete?

Z dlhého radu tohtoročných vystavovateľov môžeme náhodne menovať Abc plyn, Attack, Baxi, Benekov, Bergen Sk, Certima, Danfoss, DZ Dražice, Earth Resources, Fort-plasty, FV plast, Herz, Immergas, Ivar Sk, Atmos, KS klima-service, Meta-gas, Microwell, Ochsner heat pumps, Opop, Procom, Ptáček, Regulus-technik, Rems, Buderus, Samtek, Satec Sk, Sigma pumpy Sk, Steno, Stiebel Eltron, Tatramat, Tecnoclima, Tepelná čerpadla AIT, Tomegas Sk, V.I. Trade, Viadrus, Viessmann, Weishaupt a mnohé iné. Kompletný zoznam nájdete na www.aquatherm-nitra.com.

Nízkoenergetické dni na veľtrhu Aqua-therm Nitra

Aj tento rok sa návštevníci môžu tešiť na zaujímavý odborný program v réžii odborných partnerov veľtrhu. Hlavnou témou konferencie budú opäť úspory energie s podtitulom Nízkoenergetické dni veľtrhu Aqua-therm Nitra. Len náhodne vyberáme tieto semináre: Voda – teplo – vzduch v nízkoenergetických domoch, Na čo si treba dať pozor pri inštaláciách kondenzačných kotlov, solárnych kolektorov, tepelných čerpadiel a klimatizačných systémovo, Efektívne nakladanie s energiou. A nebude chýbať ani seminár Ekofondu, kde sa záujemcovia o dotácie zo strany tak domácností, ako aj samospráv dozvedia plno užitočných informácií. Podrobnosti o sprievodnom programe nájdete na www.aquatherm-nitra.com.

Jubilejný pätnásty ročník medzinárodného veľtrhu Aqua-therm Nitra 2013 sa začína už za niekoľko dní. Všetci vystavovatelia, odborní garanti, organizátor a mnoho ďalších partnerov urobili všetko pre to, aby sa Nitra začiatkom februára opäť stala miestom, kde sa všetci zainteresovaní stretnú, aby tu našli adekvátne a prínosné informácie vrátane zodpovedajúcich služieb.

Pevne veríme, že cás budeme môcť v dňoch 12. až 15. februára 2013 privítať v radoch návštevníkov.

Ilustračné foto: Viessmann
–>–>

KategórieVykurovanie