Galéria(6)

Krbové kachle Sergio Leoni – Jedinečný dizajn a akumulačná schopnosť pre teplo a krásu

Krbové kachle Sergio Leoni sú umelecké ručne vyrábané krbové kachle s keramickým obkladom, ktorý sa stále vyrába podľa tradičných postupov, ručne s použitím prírodných materiálov a prvkov ako je hlina, voda a oheň. Vytvárajú teplé, útulné prostredie a dodávajú jemný romantický šarm aj veľmi minimalistickým interiérom.

Krbové kachle Sergio Leoni – Jedinečný dizajn a akumulačná schopnosť pre teplo a krásu

Krbové kachle Sergio Leoni sú unikátnym produktom na trhu, ktorý kombinuje krásny dizajn s účinným vykurovaním. Sú to umelecké ručne vyrábané krbové kachle s keramickým obkladom, ktorý sa stále vyrába podľa tradičných postupov, ručne s použitím prírodných materiálov a prvkov ako je hlina, voda a oheň. Sú to jedinečné umelecké diela, ktoré vytvárajú teplé, útulné prostredie a dodávajú jemný romantický šarm aj veľmi minimalistickým interiérom.

Keramické obloženie dymovodu

Krbové kachle Sergio Leoni majú navyše keramické obloženie dymovodu. Tieto krbové kachle pôsobia oveľa elegantnejšie a napojenie na komín nie je čiernou rúrou, ako pri bežných krbových kachliach.

Zdroj: WENTOR

Akumulačná schopnosť

Ďalšou výhodou krbových kachlí Sergio Leoni je ich schopnosť udržiavať teplo po dlhú dobu. Tieto krbové kachle majú akumulačnú schopnosť, ktorá znamená, že sa dokážu zahriať a udržiavať teplo po dobu niekoľkých hodín aj po vyhasnutí ohňa. Môžete si vychutnať príjemné sálavé teplo aj vtedy, keď už nekúrite. Ich akumulačná schopnosť znamená, že môžu byť umiestnené aj do novostavieb bez toho, aby prekúrili miestnosť.

Romantické farebné prevedenie

Obklady sú dostupné v ôsmich lesklých a dvoch matných farbách (biela alebo čierna). Pre základné farby – biela, slonová kosť a Cella (béžová/ružová) – je k dispozícii aj špeciálna povrchová úprava craquelure, ktorá sa získava procesom, ktorý zvýrazňuje prirodzené praskliny v keramike, a tak kachliam dodáva atraktívny retro vzhľad.

Kovové časti kachlí sú z bronzovej alebo niklovej zliatiny s lešteným povrchom. Najobľúbenejší model z ponuky Sergio Leoni na Slovensku je model Giglio v prevedení slonová kosť.

Zdroj: WENTOR

Inovácie pre moderné interiéry

Od roku 2013 sú kachle Sergio Leoni dostupné aj vo verzii na pelety, aby vyhovovali modernému životnému štýlu a uspokojili tak dopyt po pohodlných a programovateľných vykurovacích systémoch, ktoré sa dokážu prispôsobiť aj rutine ľudí, ktorí sú často preč z domu.

15 modelov krbových kachlí v kolekcii na drevo, stále nesie podpis majstra remeselníka Sergia Leoniho. Modely na pelety vychádzajú zo spolupráce s dizajnérkou Monicou Graffeo a dizajnérskym štúdiom Emo design, ktorý dal nezameniteľnému štýlu Sergia Leoniho nový, modernejší nádych.

Zdroj: WENTOR

Zdroj: PR článok WENTOR SK/CZ s.r.o.