Jednoduchá výmena kotla – vďaka najmodernejším technológiám

1 Protherm
Zdroj: Protherm

O väčšine kotlov a zásobníkov teplej vody sa dá trochu zveličene povedať, že sú to len také „biele krabice“ schované niekde v útrobách domu. Na druhej strane však prinášajú teplo a vytvárajú tým dôležitú, príjemnú atmosféru v dome či byte. Napríklad výmena starého kotla za nový nebola ešte nikdy tak jednoduchá.

Spoľahlivé, vysoko efektívne a cenovo dostupné riešenia pre vykurovanie, prípravu teplej vody od značky Protherm sú #viacnezbielekrabice. Ide pritom o najpredávanejšiu značku vykurovacej techniky na slovenskom trhu.

Ideálny na výmenu v bytoch i menších domoch (s dvoma až tromi obyvateľmi) je nový kondenzačný kotol Panther Condens (3 – 26 kW, A+/A). Toto zariadenie pomáha znížiť náklady na vykurovanie a zároveň chrániť životné prostredie. Nezaberie veľa miesta a vďaka vykurovaniu i príprave teplej vody (prietokovým ohrevom) zabezpečí maximum pohodlia.

2 Protherm Panther Condens
Zdroj: Protherm

Vynikajúce výsledky dosahuje vďaka špičkovej kondenzačnej technológii, svoje spaľovanie totiž automaticky prispôsobuje aktuálnemu zloženiu plynu, čím dosahuje úspory plynu a nižšie emisie.

Ovládať sa dá aj na diaľku, s ekvitermickým smart regulátorom MiGo, a to cez internet a aplikáciu v smartfóne či tablete.

3 Protherm Panther Condens
Zdroj: Protherm

www.protherm.sk