Partner sekcie:
  • Viessmann

Elektrické sušiaky

image 85829 25 v1

Elektrické sušiaky sú v súčasnosti veľmi praktické, hodia sa prevažne do malých kúpeľní. Sušiak sa dá ihneď namontovať bez akéhokoľvek plnenia a iných príprav.

Elektra

Efektívny elektrický sušiak uterákov s nízkou spotrebou energie je vyrobený z lešteného antikora. Vďaka spôsobu vykurovania založeného na „suchej báze“ zaručuje dlhú životnosť. Sušiak uterákov je na elektrinu. Súčasťou radiátora je vypínač VS1. Elektra je dodávaná v niekoľkých veľkostiach. V ponuke je aj horizontálna verzia s rozmermi 1 200 x 690 mm.

Venus, Fenix

Elektrické sušiaky Venus a Fenix sú veľmi praktické a flexibilné, vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele. Otočné ramená poskytujú minimalistický vzhľad. Sušiak Venus sa vyznačuje zaoblenými ramenami, sušiak Fenix rovnými ramenami. Ramená radiátorov je možné otočiť o 180°, pričom umožňujú jednoduché zavesenie uterákov. Tento elektrický sušiak je vykurovaný vykurovacím káblom vo vnútri. Vypínač sa nachádza na spodnej strane sušiaka. Zákazník má na výber pripojenie so skrytým elektrickým pripojením alebo pomocou kábla.

Kares

Vertikálny sušiak Kares nájde svoje uplatnenie vo všetkých kúpeľniach bez ohľadu na veľkosť alebo rozloženie. Vyberte si iba počet sušiakov Kares a podľa vašich potrieb ich umiestnite do radu alebo samostatne. Kares je doplnený o dizajnové háčiky, aby bolo možné jednoducho zavesiť uteráky. Tento elektrický sušiak je vykurovaný vykurovacím kábel vo vnútri. Zákazník má na výber skryté elektrické pripojenie alebo pripojenie pomocou kábla. Dostupné sú dve veľkosti – 90 cm alebo 150 cm na výšku – a štyri povrchové úpravy chróm, zlatá, mosadz a lakovaná čierna.

www.pmh-co.eu

ZDROJ: PR článok spoločnosti P.M.H.-Invest & Trade spol. s r.o.

KategórieVykurovanie