Partner sekcie:
  • Stavmat
  • KM BETA
  • P.M.H

Nové tepelné čerpadlá Panasonic Aquarea H: energie pod kontrolou

image 81302 25 v2

Hľadáte riešenia ako ešte viac zefektívniť svoje výdavky za energie? Nový rad tepelných čerpadiel Aquarea generácie H v prevedení Bi-Bloc a energetickou účinnosťou A ++, je vybavený ovládacím panelom s 3,5-palcovým dotykovým LCD displejom, ktorý umožňuje sledovať energetický vstup a výstup v priebehu dní, týždňov a mesiacov, vďaka čomu máte komplexný prehľad o využívaní energie a vzniknutej úspore.

Prostredníctvom panela so snímačom teploty môžete jednoducho ovládať celý  systém aj nastavenie rôznych funkcií. Panel sa dá z vnútornej jednotky vyňať a inštalovať na inom mieste v dome, aby slúžil ako diaľkové ovládanie systému aj termostat. Novým ovládačom sa dá tiež nastaviť kúrenie v dvoch rôznych zónach.

K čerpadlu je možné zakúpiť si dodatočné príslušenstvo vo forme PCB. Prostredníctvom tejto dosky sa dajú ovládať solárne panely, externé prepínanie medzi vykurovaním a chladením a navyše regulovať celý systém cez svorky 0 – 10 V. Medzi dodatočné príslušenstvo patrí aj trojcestný ventil, ktorého vnútornú inštaláciu konštrukcia bez problémov umožňuje.

Pre viac informácií o produktoch Panasonic navštívte stránky
www.aircon.panasonic.eu.