Partner sekcie:
  • Stavmat
  • KM BETA
  • P.M.H

Systemair Access – urobí z Vás experta na vetracie jednotky

image 101100 25 v1

V Systemair sa snažíme našim zákazníkom veci uľahčiť a veríme, že moderné technológie by mali byť dostupné pre každého. Preto sme vyvinuli nový regulačný systém Systemair Access.

Systemair Access je kompletné regulačné riešenie, ktoré umožňuje optimalizovať výkon našich jednotiek Topvex a Geniox. Vďaka nemu sú moderné technológie našich jednotiek ľahko prístupné, sprístupňuje všetok ich potenciál – a zároveň zlepšuje vnútorné prostredie pre ľudí doma, v práci alebo vo verejných budovách.

Inšpirovaní jednoduchosťou dnešných smartfónov sme vyvinuli menu s logickou a intuitívnou štruktúrou. Navigácia v menu a využívanie plnej funkčnosti vzduchotechnických jednotiek Systemair je teraz jednoduchšia ako kedykoľvek predtým – či už ste profesionál alebo nie – dokážete vytvoriť  dokonalú vnútornú klímu.

Access NaviPad  – jednoduchý ako smartfón

NaviPad je ergonomický a robustný navigačný tablet vyvinutý špeciálne pre industriálne prostredia. Na intuitívne grafické užívateľské rozhranie tabletu NaviPad si zvyknete veľmi rýchlo. Pomocou jednoduchého a intuitívneho menu s ikonami na dotykovej obrazovke dokážete Vašu vetraciu jednotku monitorovať a ovládať ako skutočný profesionál. Všetky vlastnosti a funkcie jednotky sú ľahko dostupné, vďaka čomu jednotka pobeží optimálne. Výsledkom bude úspora energie a hlavne – výnimočná vnútorná klíma.

www.systemair.sk