Partner sekcie:
  • Viessmann

Dynamika, dôvera a kvalita. Viac ako 30 rokov skúseností, veľa vášne a záväzkov pri hľadaní nových riešení

image 95695 25 v3

Spoločnosť SAMSON COMPANY je výhradný zástupca GENEBRE pre Slovenskú republiku a predajca produktov GENERAL FITTINGS v Slovenskej republike.

Spoločnosť GENERAL FITTINGS, ktorá bola založená v roku 1981, sa rýchlo stala lídrom v oblasti termohydraulických a vykurovacích zariadení. V priebehu rokov sme sa špecializovali nielen na výrobu mosadzných tvaroviek, ale aj ventilov a vykurovacích/ chladiacich kolektorov. Naša spoločnosť priamo v prevádzke kladie veľký dôraz, od návrhu až po dodávku, na celý výrobný proces a využívanie najmodernejších technológií. Dôraz sa kladie na kvalitu, ktorá charakterizuje každý výrobný proces a konzultácie so zákazníkmi.

GENEBRE je vedúcou spoločnosťou a svetovou referenciou pri výrobe ventilov a príslušenstva na riadenie tekutín a vysokokvalitných uzáverov. Kontrolujeme všetky procesy výroby, ktoré reagujú na špecifické potreby každého trhu: od počiatočného konceptu a návrhu výrobku až po jeho výrobu a komercializáciu. Od svojho založenia v roku 1981 sme spojili dôležité inovačné schopnosti so silným záväzkom voči medzinárodnému trhu.  

GENERAL FITTINGS je flexibilná spoločnosť, ktorá je vždy pripravená na inovácie a rozvoj nových obchodných príležitostí. Jej ponuka je doplnená radom odborných zručností, ktoré účinne a efektívne zodpovedajú vašim potrebám. Produktový prístup vedie k inovácii v rôznych odvetviach, v ktorých pôsobí už veľa rokov s vynikajúcimi výsledkami a neustálym rozširovaním trhu. Sila GENERAL FITTINGS je v počúvaní zákazníkov, ktorá mu umožňuje navrhnúť veľmi prispôsobené výrobky talianskeho štýlu. Certifikácia ISO je len ďalším potvrdením pozornosti a serióznosti spoločnosti, pokiaľ ide o jej výrobný proces, servis a spokojnosť zákazníkov. Ďalšou dôležitou garanciou je certifikácia DVGW, KIWA a GASTEC.  

ROZDELENÁ HODNOTA: Naša odlišná hodnota je dôsledkom nášho odlišného prístupu: R + D + I, moderné výrobné techniky, dostupnosť zásob, konkurenčné ceny, špecializovaný zákaznícky servis a predovšetkým ochrana životného prostredia. Spoločnosť GENEBRE zaviedla systém riadenia kvality na riadenie projektovania a výroby ventilov na riadenie kvapalín, ako aj domácich a verejných ventilov. 

  • Tento systém spĺňa požiadavky súčasnej medzinárodnej normy UNE-EN-ISO 9001, certifikované prestížnou nemeckou certifikačnou organizáciou TÜV Rheinland a je každoročne revidovaný. 
  • Európska nadácia pre riadenie kvality (EFQM) 
  • ISO 14001, certifikácia pre systém environmentálneho manažérstva. Tento systém je certifikovaný podľa UNE-EN-ISO 14001 a taktiež v TÜV Rheinlande. 
  • UNE 166.002: 2006, R + D + I Systém riadenia 
  • Pečiatka CE pre priemyselné ventily podľa smernice o tlakových zariadeniach 97/23 / ES s externým certifikátom od TÜV Rheinland. 
  • N Aenor pečiatka pre ventily určené na plyn 
  • Osvedčenie o kvalite vody, potvrdzujúce súlad so zdravotnými kritériami kvality pre pitnú vodu (RD 140/2003 7. februára – španielska legislatíva) a európska smernica Európskej rady 98/83/ES z 3. novembra 1998 týkajúce sa kvality vody určenej pre pitnú vodu spoločnosťou „Laboratorios Oliver Rodes“ 
  • Homologizáciu ES a iné špecifické certifikácie pre trhy v Bielorusku, Čile, Poľsku, Rusku a na Ukrajine 
KategórieEnergieZnačky,