Betónová krytina

Partneri sekcie:

Strechy od značky Terran umožňujú splniť sny všetkých tých, ktorí túžia po originálnom vzhľade strešného plášťa, pričom kladú dôraz na jeho dokonalú funkčnosť.

Strecha je neoddeliteľnou súčasťou domu. Niekedy sa o nej hovorí ako o piatej stene domu , ktorá ovplyvňuje jeho celkový vzhľad. Zároveň má tiež zásadný vplyv na jeho funkčnosť, pretože patrí medzi najviac namáhané časti domu. Ak plánujete pokládku novej strechy alebo rekonštrukciu starej, využite kvalitnú krytinu od spoločnosti KM Beta.

Betónová strešná krytina predstavuje v našich podmienkach obľúbené riešenie. K hlavným výhodám kvalitnej betónovej škridle patrí vysoká pevnosť, nosnosť, tvarová stálosť, vodotesnosť aj mrazuvzdornosť.

Strecha je neoddeliteľnou súčasťou domu. Niekedy sa o nej hovorí ako o piatej stene domu , ktorá ovplyvňuje jeho celkový vzhľad.zároveň má tuež zásadný vplyv na jeho funkčnosť, pretože patrí medzi najviac namáhané časti domu. Ak plánujete pokládku novej strechy alebo rekonštrukciu starej, využite kvalitnú krytinu od spoločnosti KM Beta.

Ak rozmýšľate o nákupe novej strešnej krytiny, určite nepremeškajte letnú akciu spoločnosti KM BETA, ktorá začína 27.5.2019.

Ponuku spoločnosti KM Beta tvoria tri základné typy betónových strešných škridiel. Sú určené na krytie šikmých striech pri sklone od 12° do 90° pri akomkoľvek tvare stavby a strechy. Vďaka tomu sa výrobca môže pochváliť množstvom referencií od spokojných zákazníkov.

Spoločnosť Mediterran Slovakia, s.r.o., výrobca betónových škridiel značky Terran s platnosťou od 1.5.2018 uvádza na trh novinku - strešnú krytinu Terran Synus, v povrchovej úprave Colorsystem, vo farebnom prevedení: Čierna.

Pri obnove strechy počítate s tým, že nová strešná krytina bude plne funkčná niekoľko desaťročí. Pri jej výbere je preto potrebné dbať nielen na vzhľad a kvalitu vyhotovenia, ale aj ďalšie vlastnosti, ku ktorým nevyhnutne patrí aj dostatočne dlhá záručná lehota. Stavte na značku Terran, ktorá na trhu ponúka jedinečnú záruku až 50 rokov.

Hovorí sa, že dobrá strecha je klobúkom a ochranou budovy. Musí chrániť pred vonkajšími vplyvmi a pritom dodať estetický vzhľad objektu.

Spoločnosť Mediterran Slovakia s. r. o., výrobca betónovej strešnej krytiny značky Terran, pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Za toto obdobie prešla viacerými dôležitými zmenami a rozšírila svoje portfólio, aby svojimi produktmi uspokojila čo najširšie spektrum zákazníkov. Pri príležitosti svojich narodenín vám navyše prináša jedinečný darček – záruku 50 rokov na všetky betónové produkty.

Spoločnosť Mediterran Slovakia, s. r. o., výrobca betónovej strešnej krytiny značky Terran, prináša svojim zákazníkom pri príležitosti 15 rokov pôsobenia na slovenskom trhu jedinečný darček. Od 1. júna 2015 poskytuje na všetky svoje betónové výrobky predĺženú záruku až 50 rokov.

Spoločnosť Mediterran Slovakia s.r.o., výrobca betónovej strešnej krytiny značky Terran, prichádza na trh s revolučnou novinkou. Strešná krytina Synus si vás získa nielen svojím jedinečným tvarom, ale aj s ním spojenou nižšou hmotnosťou. Vďaka nej zažiari nielen na strechách rekonštruovaných rodinných domov, ale aj na novostavbách.

Stavbe či rekonštrukcii obydlia predchádzajú príjemné predstavy budúcich chvíľ strávených v kruhu rodiny. Úplne na začiatku je vaša predstava. V zime teplo kozubu a vôňa teplého čaju, v lete zas prívetivý chládok presvetlených miestností. Ruka architekta postupne zhmotňuje vaše predstavy v skiciach a pôdorysoch. Skutočný zážitok z nového bývania prekoná počiatočné predstavy, iba ak bude dobrému návrhu obvodového plášťa domu dobre sekundovať aj návrh strechy a výber strešnej krytiny.