image 100430 25 v1
Galéria(6)

Prinášame vám širokú paletu poctivého a kvalitného stavebného materiálu pre hrubú stavbu

Či už chcete stavať klasický dom alebo preferujete nízkoenergetické bývanie, Leier má tehly pre každého. Medzi tradičný a rokmi overený murovací materiál patria keramické tehly LEIERTHERM. Poskytujú dlhú životnosť stavby, výborne akumulujú teplo a vytvárajú pre obyvateľov optimálnu klímu – vďaka difúzii vodných pár. Svojimi vlastnosťami spĺňajú náročné požiadavky na kvalitný, ekologicky nezávadný a energeticky úsporný stavebný materiál.

38 3a
Classic line fifty lapok 50x25
csorna 02 mg
image krb
patio
SMART

Novšou stavebnou technológiou sú brúsené tehly LeierPLAN, s ktorými si vymurujete steny tak, že keramické tvarovky spájate tenkou vrstvou murovacej malty alebo penovým lepidlom LeierFIX.


Z poctivých postupov výroby neuhneme

ale murovanie s našim materiálom je veľmi rýchle a jednoduché. Použiť ich môžete nielen na obvodové steny, ale aj na vnútorné nosné konštrukcie aj priečkovkové tvarovky.

Vyrábať moderné komínové systémy nás hreje.
Hlavnými požiadavkami ľudí na bývanie sú najmä príjemná klíma, bezpečnosť a úspora energie (a tým aj financií). Dôležitú úlohu pri ich splnení zohráva výber vhodného vykurovacieho systému, ktorého významnou súčasťou je tiež komín. Dnes sú naňho kladené vysoké nároky jednak z hľadiska použitých materiálov a životnosti, ale aj z hľadiska úspornej prevádzky. 

Novinkou je izolovaný komínový systém SMART, ktorý je najmenším na trhu. Je ideálny na použitie v rodinných domoch a slúži na pripojenie širokej škály vykurovacích zariadení s otvorenou spaľovacou komorou, ktoré sú na rôzne druhy palív – krbové vložky, kotly na drevo a uhlie, pece, kachle, drevosplyňujúce kotly aj kotly na pelety. Jeho výhodou je nepochybne jeho rozmer – z pôdorysnej plochy zaberá len 0,1 m2!

Spoločnosť Leier vám okrem komínového systému, poctivej tehly, dlažby, záhradnych prvkov a prvkov vonkajšej architektúry, schodísk, stropov, betónovej strešnej krytiny a betónovych tvaroviek ponúka aj stavebný systém Durisol, ktorý je optimálnou alternatívou pre nízkoenergetický dom a je 100-percentne prírodný.

Viac informácií a poctivý stavebný sortiment nájdete na stránke www.leier.sk/na-stiahnutie alebo www.facebook.com/LeierBaustoffeSK.

Kontakt: Leier Baustoffe SK s.r.o. Pribylinská 3 831 04 Bratislava, Tel: 02/ 44 888 846 www.leier.sk/na-stiahnutie, leier@leier.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti Leier Baustoffe SK s.r.o.