TERRAN – Strešné krytiny pre každého

Partneri sekcie:

Betónová strešná krytina predstavuje v našich podmienkach obľúbené riešenie. K hlavným výhodám kvalitnej betónovej škridle patrí vysoká pevnosť, nosnosť, tvarová stálosť, vodotesnosť aj mrazuvzdornosť.

V portfóliu značky Terran nájdete aktuálne sedem rôznych modelov strešnej krytiny v pestrej farebnej škále, ktoré uspokoja milovníkov klasiky aj nadšencov moderných tvarov a farieb.

Danubia

Strešná krytina Danubia svojím klasickým tvarom a mäkkými líniami evokuje rieku a zvlnenú krajinu. Škridla ideálne zapadá do podmienok strednej Európy. Jej povrch je hladký, dvakrát farbený. Danubia je dostupná už v 12 vyhotoveniach a ponúka viaceré farebné možnosti, od tehlovočervenej až po čiernu.

Môžete si vybrať z viacerých povrchových úprav ako Inova, ktorá zabezpečuje stálofarebnosť a lesk škridiel, EVO, ktorá predstavuje najmodernejší spôsob úpravy a výrazným spôsobom predlžuje životnosť strešnej krytiny a nakoniec ClimaControl, pomocou ktorej sa dá dosiahnuť úsporu energie a optimálny komfort bývania.

Danubia Mocca | Zdroj: Mediterran

Rundo

Strešná krytina Rundo je tradičná bobrovka, ktorá sa vyznačuje jednoduchým použitím a vysokou estetikou. Hoci má klasický tvar, nachádza uplatnenie aj na strechách súčasných moderných stavieb. Rundo je v ponuke v ôsmych vyhotoveniach. V sortimente nájdete pestrú škálu farieb s povrchovou úpravou ColorSystem, EVO alebo Inova.

Rundo Antická | Zdroj: Mediterran

Zenit

Strešná krytina Zenit zaujme svojím moderným hranatým tvarom a hladkým povrchom. Táto trendová škridla v sebe spája prvky orientu aj chladnú eleganciu severských krajín. Dostupná je v dvanástich vyhotoveniach s povrchovou úpravou ColorSystem, EVO, ClimaControl alebo Inova.

Zenit Carbon | Zdroj: Mediterran

Coppo 2018

Produktová línia Coppo vnesie vďaka svojim farebným odtieňom a tvaru na strechu vášho domu náladu slnečného Stredomoria. Dynamické línie strešnej krytiny s vlnitým profilom a tri farebné melírované vyhotovenia navyše dodajú každej budove zaujímavý vzhľad dýchajúci kreativitou. Strešná krytina je dostupná v povrchovej úprave ColorSystem.

Coppo Antická červená | Zdroj: Mediterran

Vlčanka

Strešná krytina Vlčanka s vlnitým profilom je charakteristická svojou vysokou kvalitou, výhodnou cenou a celkovou spoľahlivosťou. Povrch tejto strešnej krytiny je hladký a ošetrený úpravou Štandard, ktorá zabezpečuje dobrú rezistentnú schopnosť a stálofarebnosť. Vlčanka predstavuje efektívne riešenie, keďže sa v nej spája kvalita s estetikou. Je dostupná v jednom farebnom vyhotovení.

Vlčanka | Zdroj: Mediterran

Synus

Produktová línia Synus zaujme svojím jedinečným vlnitým profilom, ktorý pripomína sínusoidu. Navyše má nízku hmotnosť, čo predstavuje ideálne riešenie pri rekonštrukciách starších domov. Vďaka svojmu elegantnému tvaru je však zaujímavou voľbou aj v prípade novostavieb. Dostupná je v siedmich farebných vyhotoveniach a s povrchovou Inova alebo EVO a ColorSystem.

Synus čierna | Zdroj: Mediterran

Generon

Terran Generon je strešná krytina s integrovaným solárnym článkom, ktorý má také isté vlastnosti, ako ostatné súčasne vyrábané produkty firmy Mediterran Slovakia (odolnosť proti mrazu, presné rozmery, vodonepriepustnosť, povrchová ochrana), ale na povrch tejto krytiny sú integrované solárne články takým spôsobom, že spôsob ich ukladania a vzhľad sa takmer zhodujú s klasickými škridlami a ich pôvodná ochranná funkcia na celej ploche strechy je dokonale zaistená.

Škridla Generon zároveň inovatívne využíva obnoviteľný zdroj energie a tým vám ponúka nielen estetické, ale aj ekologické riešenie bez kompromisov

Generon zabudovaný do krytiny Zenit Onyx  | Zdroj: Mediterran

 www.terran.sk

www.generon.sk

Zdroj: PR článok Mediterran Slovakia s.r.o.