Spoznajte tepelnú izoláciu XPS od spoločnosti FIBRAN

Zdroj: Fibran

Ak máte plán na renováciu alebo výstavbu, energetická ochrana budovy je rozhodujúca. Tepelná izolácia z extrudovaného polystyrénu FIBRANxps vyrobená spoločnosťou FIBRAN je spoľahlivou voľbou špičkovej kvality.

Výhody tepelnej izolácie FIBRANxps

Špičková kvalita výrobkov

Výrobky FIBRANxps sú vyrábané v súlade s vysokými štandardmi kvality, ktoré sú pravidelne kontrolované vo vlastnom high-tech laboratóriu spoločnosti a v spolupráci s nezávislými inštitúciami doma i v zahraničí.

Riešenia pre najnáročnejšie stavby

FIBRANxps je špeciálna tepelná izolácia, ktorá funguje veľmi dobre vo vlhkom prostredí a pri extrémnom zaťažení.

Široká škála aplikácií

Výhodou výrobkov FIBRANxps je, že ich vďaka svojim výnimočným vlastnostiam možno použiť v rôznych stavebných a priemyselných odvetviach; certifikovaná trvanlivosť a vysoká kvalita sú zaručené v systémoch obrátenej plochej strechy a vo fasádnych systémoch.

Šetrné k životnému prostrediu

Výrobky FIBRANxps sa vyrábajú z ekologicky nezávadných plynov a zodpovedajú európskym požiadavkám na ekologicky nezávadné materiály.

FIBRAN je synonymom spoľahlivosti a kvality

Skupina FIBRAN je súčasťou najdôležitejších európskych výrobcov tepelnej a zvukovej izolácie. FIBRANxps sa vyrába v Grécku, Portugalsku, Bulharsku a Slovinsku a výroba sa rozširuje aj do Českej republiky. Postarajú sa o neustále a rozsiahle zásoby všetkých produktov FIBRANxps, aby mohli vždy zabezpečiť rýchle dodanie. Ak potrebujete ďalšiu pomoc v teréne, môžete sa s nimi obrátiť o pomoc.

CTA: ČÍTAJTE VIAC O FIBRANxps

 

KategórieStavebníctvo