Betónové skate prvky vynikajú odolnosťou a minimalizujú hluk

Sedák LEDGE z řady městského mobiliáře MODERN
Zdroj: Presbeton

Aktívna mládež v priebehu koronavírusovej pandémie logicky vymenila vydýchané telocvične za zdravší exteriér.

Medzi obľúbené miesta patria v mestskom priestore napríklad skateparky, v ktorých nachádza útočisko široký okruh detí a mládeže. Ich vybavenie by malo obsahovať hravé prvky rôznych stupňov obťažností, ktoré uspokoja začiatočníkov i ostrieľaných matadorov.

Ďalšími kritériami by mali byť odolnosť použitého materiálu, ktorý vydrží doslova akékoľvek zaobchádzanie, a priaznivé akustické vlastnosti. To všetko spĺňajú betónové prvky od spoločnosti PRESBETON, ktorá sa špecializuje na výrobu betónových komponentov na najrôznejšie použitie.

Opěrka BANG bílá
Opěrka BANG bílá | Zdroj: Presbeton

V portfóliu spoločnosti nájdeme množstvo variabilných prvkov, najmä sedákov oblých a rovných tvarov, ktoré možno použiť ako pri výstavbe vonkajších športovísk vrátane skateparkov, tak aj iných odpočinkových zákutí v mestskom priestore.

Jednoznačnou výhodou týchto prvkov je mrazuvzdornosť, odolnosť proti zničeniu i pri vysokom namáhaní a minimálna hlučnosť pri náraze v kontraste s dutými alebo kovovými konštrukciami, čo ocenia najmä ľudia žijúci v okolí skateparkov.

www.presbeton.sk